27-29 липня в українській гончарній столиці – смт. Опішня Полтавської області відбувся навчальний тренінг “Кроки до ефективного активізму”. Керівник Екоклубу Андрій Мартинюк поділився з учасниками заходу досвідом співпраці з великими іноземними донорами, розповів про ключові фактори для написання конкурентоспроможних проектних пропозицій та формування життєздатних проектів.
Захід відвідали представники громадських організацій з Полтави, Диканьки, Києва, Сум, Миколаєва, Черкащини, Ужгороду, Кам’янського, Кривого Рогу та Фастова. 30 громадських діячів та активістів поглибили свої знання у сфері фандрейзингу та проектного менеджменту. Упродовж трьох днів громадські активісти напрацювали ідеї для співпраці. ГО “ЕКОЛТАВА” презентувала готовий проект по сортуванню вторсировини у школах “ЧистоТак”, до реалізації якого залучають всі дружні організації області.
Серед ідей, що варті уваги донорів, учасники виокремили наступні: розвиток неформальної екологічної освіти серед школярів, подолання безробіття в сільських територіях, створення громадських просторів та ще багато просвітницьких заходів.
“Найбільш яскраві та ефективні і проекти – реалізовано спільними зусиллями громадських активістів” – Мельник Юлія, голова Правління ГО “ЕКОЛТАВА”.
“Ми завжди відкриті до співпраці та радо ділимося досвідом Екоклубу у пошуку фінансування та залученні партнерів. Хороша ідея завжди знайде можливість для втілення, головне – правильно про неї розповісти!” – Андрій Мартинюк, керівник Екоклубу.
Усім, хто зацікавлений у написанні якісних проектних заявок, радимо до перегляду вебінар із Сашою Габізон, виконавчою директоркою мережі Жінки Європи за Спільне Майбутнє, “Як написати логічну матрицю проекту”
За інформацією менеджерки зв’язків з громадськістю ГО “ЕКОЛТАВА” Маргарити Мостової
Фото: Олександр Харченко
Статті, що можуть бути вам цікаві:
Зовні чи зсередини? Як? Чим? І скільки коштує? – утеплення стін у запитаннях та відповідях