«Батарейки, здавайтеся!» у Рівному – Екоклуб – природоохоронна громадська організація

«Батарейки, здавайтеся!» у Рівному

Уже впродовж  чотирьох років «Екоклуб» займається збором батарейок. Ця ініціатива бере свій початок з червня 2013 року, коли у м. Дніпро з’явився проект “Батарейки, здавайтеся”, започаткований організацією ЕкоДніпро. Сьогодні це всеукраїнський волонтерський проект, що налічує 1500 пунктів прийому батарейок по всій Україні!.

Головна його мета: збір та передача відпрацьованих батарейок на переробку для збереження навколишнього середовища.

За 2014-2016 рр. «Екоклубу» вдалось зібрати та переправити у м. Дніпро понад 700 кг відпрацьованих батарейок. Аби батарейки та акумулятори не потрапили на сміттєзвалище, небайдужі люди приносять їх у пункти збору із впевненістю, що відходи будуть безпечно утилізовані. Батарейки, що приносять до Екоклубу, ми перевіряємо. Третина з них – ті, які ще працюють, але мають меншу потужність, порівняно з новими! Тому перед тим, як “списати”, ретельно перевірте свої батарейки.

Проект зі збору батарейок досі знаходиться в активній стадії реалізації. Наразі його координаторкою є Марія Сидорук, членкиня Екоклубу.

Список пунктів, куди ви можете використані батарейки у Рівному

Бажаєш відкрити у своєму будинку, офісі власний пункт? Дій за інструкцією:

1. Знайди куратора проекту у своєму місті. Шукай його контакти у групі проекту (контакти регіонального координатора проекту у вашому місті ви можете знати на нашому сайті http://batareiky.in.ua/ в розділі “Контакти”.

2. Отримай набір поліграфії. Візьми поліграфію у куратора. Наклейку розмісти на контейнері, а плакат поряд з ним.

3. Встанови контейнер. Обери, який тобі до вподоби:  велика ПЕТ-пляшка  або контейнер для сипучих продуктів. Розмісти контейнер на видному місці, де проходить багато людей. Підійде сходовий майданчик під’їзду, ресепшн офісу, коридор навчального закладу або прохідна підприємства.

4. Повідом нам про новий пункт. За адресою batareiky@gmail.com повідом назву міста, адресу, тип місця (під’їзд, навчальний заклад або офіс), дату створення пункту.

5. Поділися новиною. Нехай про новий пункт дізнаються твої сусіди, друзі, колеги, учні та студенти! Розкажи їм про шкоду від батарейок.

6. Передай батарейки на переробку.

Контакти:

Сторінка проекту у Facebook  (Рівне)

Сторінка проекту у Facebook (національна)

Вебсайт ініціативи “Батарейки, здавайтеся!”