Синергія дій громадськості, влади та бізнесу в форматі енергетичного кластеру задля енергетичної реформи Хмельницької області – Екоклуб – природоохоронна громадська організація

Синергія дій громадськості, влади та бізнесу в форматі енергетичного кластеру задля енергетичної реформи Хмельницької області

Проект “Синергія дій громадськості, влади та бізнесу в форматі енергетичного кластеру задля енергетичної реформи Хмельницької області” передбачає консолідацію дій усіх зацікавлених сторін в процесі формування стратегічного бачення розвитку сектору енергоефективності та відновлюваних джерел енергії на Хмельниччині. За період реалізації проекту буде розроблено методологію оцінки потенціалу розвитку відновлюваних джерел енергії та проведено за цією методологією аналіз Хмельницької області. Результати цього дослідження увійдуть в стратегію регіонального розвитку Хмельницької області, розробка якої розпочнеться з 2019 року.

Очікувані результати проекту: Розроблено методологію з аналізу потенціалу відновлюваних джерел енергії; Проведено аналіз потенціалу Хмельницької області, результати якого увійдуть в нову стратегію регіонального розвитку; Забезпечено участь усіх зацікавлених сторін (громадськість, влада, бізнес, наука, ЗМІ) в процесі реалізації проекту на платформі Хмельницького енергетичного кластеру; Організовано Форум: “Енергонезалежність Хмельниччини – наша спільна справа”, участь в якому візьмуть більше 100 учасників із числа (влади, бізнесу, науки, ЗМІ, громадськості); В рамках реалізації проекту буде проведено 3 прес-конференції, а також 2 круглих столи з представниками влади. Охоплення аудиторії проекту через ЗМІ становитиме понад 1 млн. осіб; Надруковано 500 примірників аналітики Хмельницької обл.; Досвід щодо методології аналізу буде поширено через мережу “Civil society Local Energy Efficiency Network”, яка об’єднує 45 громадських організацій в Грузії, Вірменії, Молдові та Україні.

Тривалість проекту: листопад-червень 2019 року.

Партнерські організації, що братимуть участь у реалізації проекту: Громадська організація “Хмельницький енергетичий кластер” та окремі учасники цієї платформи із числа громадськості, бізнесу, влади, науки, ЗМІ. Учасики мережі “Civil society Local Energy Efficiency Network” (45 громадських організацій в Грузії, Вірменії, Молдові та Україні).

Цей проект реалізовується ГО “Екоклуб” за фінансової підтримки Європейського Союзу та Міжнародного фонду «Відродження» в рамках грантового компоненту проекту «Громадська синергія» під егідою Української сторони Платформи громадянського суспільства Україна-ЄС та/або Української національної платформи Форуму громадянського суспільства Східного партнерства. Його зміст та активності є виключною відповідальністю ГО “Екоклуб” і необов’язково відображають точку зору Європейського Союзу та Міжнародного фонду «Відродження».