Незабутнє літо на “Енерджайзер кемп” разом з Екоклубом! – Екоклуб – природоохоронна громадська організація

Незабутнє літо на “Енерджайзер кемп” разом з Екоклубом!

Енерджайзер кемп – наметовий табір, який 1 – 14 липня 2016 року об’єднає людей для навчання, спілкування, та захисту заповідних берегів Південного Бугу. Небайдужі активіст_и, мит_ці та дослідник_и поділяться своїми знаннями та уміннями з учасниками табору та разом вступляться за збереження древньої природи національного парку. Теми обговорень і занять охоплять, але не обмежаться мистецтвом для змін, неформальним просвітництвом, технічними та ідейними рішеннями для втілення яскравих громадських проектів у містах.

Місце проведення табору – Бузький Гард – одна з рідкісних локацій, де природа збереглася практично без змін за останні декількасот років. Каньйони, валуни та круті береги Бугу лишились такими, якими їх бачили ще запорожці. Подібних куточків в Україні стає все менше. Чи залишиться Бузький Гард таким в найближчі роки, залежить від нас з вами. Можливість побудови дамби на Південному Бузі ставить під загрозу існування цієї величної екосистеми.

Серед спікерів табору – активісти Реанімаційного пакету реформ, Дивовижні, WWF, Хата-Майстерня, Greencubator, Асоціації велосипедистів Києва, Національного екологічного центру України, Української молодіжної кліматичної ассоціації, Екоклубу Рівне і ще багато хто. Окрім майстер класів та дискусій з фахівцями, в таборі будуть організовані рафтинг-сплав порогами ріки, фотополювання, арт-зона, кулінарні майстер-класи, перегляд фільмів, командні ігри, квест. Якщо ви схочете провести власний майстер-клас та поділитись навичками, ми дуже поцінуємо це.

Ми забезпечуємо:
– таборову інфраструктуру – душі та туалети, навіси, столи (разовий внесок – 200 грн);
– триразове вегетаріанське харчування/можливість готувати самостійно;
– доїзд від Первомайську або Южноукраїнську щоденним трансфером та раз на декілька днів з Києва, Миколаєва, Одеси;
– інструкцію, як дістатися табору.

Щоб стати учасником табору, необхідно:
– заповнити реєстраційну анкету учасника за посиланням
– оплатити реєстраційний внесок (для зареєстрованих учасників – на розрахунковий рахунок)

Кемпінгове спорядження учасники організовують самостійно. Можлива оренда обладнання (намети, спальники, каремати).
Якщо у вас є все для участі в таборі, крім фінансової можливості – станьте нашим волонтером на час проведення табору. У нас є 10 волонтерських місць (волонтери не сплачують таборовий внесок, їм забезпечується безкоштовне харчування).

Анкета волонтера, дедлайн 9 червня 2016 р

Анкета учасника табору

Організатори: ММГО «Екоклуб» та Національний екологічний центр України за підтримки Фонду ім. Гайнріха Бьолля та Регіонального Екологічного Центру

Контакт: Олена Ангелова
info@ecamp.com.ua
+380661092239