Запрошуємо на подію “Встановлення СЕС у громадах: обговорення неврегульованих питань” – Екоклуб – природоохоронна громадська організація

Запрошуємо на подію “Встановлення СЕС у громадах: обговорення неврегульованих питань”

Запрошуємо на подію “Встановлення СЕС у громадах: обговорення неврегульованих питань”

Війна змінила пріоритети громад та змусила їх швидше розвивати власну енергетичну незалежність. Зважаючи на поточний попит, кількість встановлених сонячних електростанцій (СЕС) на бюджетних установах і комунальних підприємствах збільшуватиметься у наступні роки. Проте доступ до інформації та чіткість процедур суттєво впливають на спроможність муніципалітетів встановлювати СЕС на об’єктах комунальної інфраструктури.

Запрошуємо на дискусію, під час якої обговоримо та заслухаємо від працівників ОМС запитання щодо:

  • законодавчих обмежень;
  • процедур отримання дозвільних документів;
  • вимог операторів розподільчих мереж тощо;
  • технічного та юридичного характеру, які виникають під час планування встановлення СЕС.

Коли? 22 червня об 11.00

Для кого? Працівників органів місцевого самоврядування, працівників комунальних та бюджетних закладів, усіх зацікавлених.

Де? Microsoft Teams, посилання надішлемо за день до заходу.

Реєстрація: https://forms.office.com/e/5QRYZHKifv

До зустрічі!

Подія відбувається за підтримки Європейського Союзу в межах проєкту «Закриття циклу: справедливий енергетичний перехід, розроблений містами та регіонами» та Фонду імені Гайнріха Бьолля в Україні в межах проєкту «Розвиток ВДЕ-генерації у секторі муніципальної інфраструктури». Зміст публікації є виключною відповідальністю ГО “Екоклуб” і не обов’язково відображає позицію Європейського Союзу.