Про енергоефективність без ілюзій – Екоклуб – природоохоронна громадська організація

Про енергоефективність без ілюзій

25 листопада експерт Екоклубу з енергозбереження Ілля Єременко взяв участь у ток-шоу “Без ілюзій” на телеканалі “Рівне1”. Активіст долучився до обговорення  шляхів підвищення  енергоефективності приватних помешкань.

“Вкладати гроші в енергоефективність українцям сьогодні значно вигідніше, аніж відкривати депозити, – переконаний експерт. – Це як інвестиції в нерухомість. Гроші, які знецінює інфляція, ви вкладаєте в утеплення, скажімо, та економите на рахунках. Заходи з енергозбереження окупаються за 5-6 років, а за нинішніх цін на енергоресурси – ще швидше. Лише ми самі відповідальні за житло та умови, в яких проживаємо. І відповідальність за країну починається з кожного із нас”, – підкрелює природоохоронець.

Що знають та думають рівняни про енергоефективність? Як заощаджувати гроші на комунальних платіжках? Як протестувати свій будинок на енергоефективність? Як скористатися програмами підтримки заходів з енергозбереження? Про це та інше дивіться у сюжеті “Без ілюзій”.


У ток-шоу взяли участь також місцевий координатор житлово-комунальних програм Ірина Кантарія, ГО “Опора”, Андрій Сис, менеджер компанії “Віконд” та Ганна Пахнюк, начальник відділу енергетики та енергоефективності департаменту ЖКГ Рівненської ОДА.