Екоклуб провів у Славуті семінар з енергоефективності – Екоклуб – природоохоронна громадська організація

Екоклуб провів у Славуті семінар з енергоефективності

Захід, що проходив 16-17 листопада, зібрав близько 50 славутчан, зацікавлених у підвищенні енергоефективності своїх помешкань.

«У рамках навчального семінару у Славуті усім присутнім було донесено інформацію про способи та заходи економії енергії в приватних будинках, – коментує коодинатор проекту “Револьверний фонд у м.Славута”  Дмитро Сакалюк. – Найбільше зацікавлення учасників семінару викликало утеплення будинків. Нами було озвучено більше 10 аспектів, на які варто звернути увагу при утепленні власних будинків”.

Усім зацікавленим, хто не зміг відвідати семінар, природоохоронець радить переглянути посібник Екоклубу з утеплення.

Ви також можете самостійно розрахувати, які заходи термомодернізації житла вам варто впроваджувати вдома передусім та їхню окупність. Для такого розрахунку скористайтеся калькулятором.

Семінар з підвищення енергоефективності відбувся в рамках Револьверного фонду, за допомогою якого мешканці Славути можуть отримати поворотну фінансову допомогу на утеплення будинків, встановлення лічильників, купівлю твердопаливних котлів та інших заходів, що сприяють зменшенню енергоспоживання. Детальніше про фонд.

IMG_1909 IMG_1912 IMG_1914

За детальнішою інформацією звертайтеся, будь ласка:

Інна Белаш, прес-секретар Екоклубу,

Ел. пошта: press@ecoclubrivne.org

Телефон: 0673634097