Підтримка енергоменеджерів(ок): Олена Данильченко – Екоклуб – природоохоронна громадська організація

Підтримка енергоменеджерів(ок): Олена Данильченко

Підтримка енергоменеджерів(ок): Олена Данильченко

Минулого тижня Екоклуб анонсував допомогу енергоменеджер(к)ам, які через війну опинилися у складних життєвих обставинах. Уже за перші кілька годин ми отримали 8 заявок. Одна із них – від Олени Данильченко із м. Суми.

Олені 23 роки і ще донедавна вона обіймала посаду спеціалістки відділу екології, енергозбереження та розрахунків за енергоносії Департаменту фінансів, економіки та інвестицій Сумської міської ради.

“Пишаюсь тим, що брала активну участь у проєкті від GIZ «Просування енергоефективності та імплементації Директиви ЄС про енергоефективність в Україні». Наша громада друга в Україні, які отримали сертифікат відповідності ISO 50001:2018 – він засвідчує, що Сумська міська рада впровадила та використовує систему енергетичного менеджменту у галузі: «Муніципальні послуги». У 2022 році ми підтвердили легітимність сертифікату. Наш відділ енергозбереження у місті Суми створив книгу збірку казок, присвячених охороні довкілля та енергозбереженню, які написали школярі 1-4 класів нашого міста. Я брала участь у організації та проведенні конкурсів, подій до Дня Сталої енергії 2021 у Сумській МТГ. Враховуючи свій молодий вік, я займалась проблемами енергозбереження всього свого міста, пишаюсь цим досвідом.”

Наразі Олена перебуває у пошуку роботи. З початку повного вторгнення росії перебуває у Сумах. Допомога від Екоклубу стане їй хоч і незначною, але підтримкою на цьому шляху.

Якщо ви бажаєте долучитися до допомоги енергоменеджерам (маємо ще 32 запити), можна зробити це тут:

Гривня: 5375 4141 3429 4239

Євро (для перерахування з-за кордону):

Реквізити SEPAAccount number (IBAN): GB86CLJU00997180391005

BIC: CLJUGB21

Account Holder Name: SAKALIUK DMYTRO

TIN (Taxpayer Identification Number): 3191909159

Bank: Clear Junction Limited

Bank address: 15 Kingsway, London WC2B 6UN

Призначення платежу обов’язково! “Підтримка енергоменеджер/Support energy managers”

Якщо ви також працюєте/працювали в енергетичній сфері та потребуєте допомоги, заповніть анкету: https://ecoclubrivne.org/energym_support/