Прохання про допомогу: українським громадам потрібні турнікети – Екоклуб – природоохоронна громадська організація

Прохання про допомогу: українським громадам потрібні турнікети

Прохання про допомогу: українським громадам потрібні турнікети

Турнікети рятують життя, тимчасово зупиняючи кровотечу у разі травматичної рани зі значним крововиливом. Із моменту повномасштабного вторгнення росії купити справжні якісні турнікети в Україні практично неможливо. Вони потрібні медикам, які борються за життя поранених бійців і мирних жителів. Екоклуб просить допомогти придбати турнікети або ж пожертвувати кошти на їхню закупівлю.

Завдяки підтримці наших партнерів та донорським внескам Екоклуб передав українським громадам декілька десятків турнікетів. Турнікети вже отримали:

  • місто Новоград-Волинський, що в Житомирській області;
  • місто Первомайськ Харківської області;
  • лікарі-волонтери з Рівненської, Полтавської, Сумської, Добропільської, Київської та Рівненської областей.

На жаль, зробити якісний турнікет неможливо ні вдома, ні в ательє, ні в навчальному закладі, тому що в критичний момент такий продукт не допоможе, а лише нашкодить. Зауважимо, що компанія, яка виготовляє турнікети, повинна мати відповідну ліцензію на виробництво. Якщо ви хочете допомогти українським громадам, будь ласка, купіть найпопулярніші моделі турнікетів, що наведені нижче, або пожертвуйте гроші на їхню закупівлю. Екоклуб предасть їх українським громадам та медикам, які мають відповідне прохання:

Турнікет “SOF TACTICAL” виготовлений з якісних, високоміцних матеріалів. Ручка виготовлена з цільного шматка авіаційного алюмінію і зберігає свою міцність при екстремальних температурах. Трикільця виготовлені з формованого ацетилу, пластику, що витримує удари та зберігає свою міцність в екстремальних умовах експлуатації. Система кріплення турнікету працюватиме й тоді, коли вона забруднена, брудна, волога або ж під час низьких температур.
Турнікет “CAT” – у лютому 2008 року отримав відзнаку “найкращий турнікет” за версією The Journal of Trauma. Запатентований турнікет пройшов усі дослідження Інститутом хірургічних досліджень армії США. Тести показали, що САТ повністю перекриває кровотік кінцівки у випадку поранення зі значним крововиливом.
Турнікет “SWAT-T”. У порівнянні з іншими турнікетами, SWAT-T дозволяє швидше контролювати кровотечу з кінцівок. Його легко застосувати і це – одна з найбільших переваг; SWAT-T можна ефективно застосовувати за лічені секунди без попередньої підготовки.
Турнікет SAM® – єдиний турнікет проти крововиливів, що отримав дозвіл використання від Управління продовольства і медикаментів США у випадку переломів тазу.

Про всі кошти, витрачені на турнікети, Екоклуб звітуватиметься на нашому сайті та офіційній сторінці у Фейсбуці. Якщо ви хочете надіслати нам турнікети, будь ласка, напишіть на нашу електронну адресу: office@ecoclubrivne.org .

Щоб пожертвувати кошти на закупівлю турнікетів, перейдіть за цим посиланням.


Доки енергетичні та кліматичні проєкти Екоклубу частково призупинені, наша команда підтримує лікарів, волонтерів та українські громади, що постраждали від повномасштабного вторгнення. Ми шукаємо для них їжу, медикаменти, необхідне медичне обладнання для евакуації поранених та генератори для медичних закладів.

Щоб побачити звіт про нашу роботу, перейдіть за цим посиланням.