Help for Rivne: підтримуємо громади та медиків – Екоклуб – природоохоронна громадська організація

Help for Rivne: підтримуємо громади та медиків

Help for Rivne: підтримуємо громади та медиків

“Мир потрібно здобувати” вчить латинське прислів’я. Ось уже понад місяць, а загалом більше 8-ми років, українці здобувають мир кожен на своєму місці: як воїни – на передовій; як медики, рятуючи поранених від куль та наслідків вибухів; як волонтери, шукаючи та закуповуючи амуніцію й обладнання, евакуйовуючи людей із окупованих територій; як журналісти – показуючи світу, що насправді діється; як патріоти своєї країни – виходячи з прапорами на підтримку України від майдану Херсона до Трафальгарської площі чи вулиць Торонто.

За час повномасштабної агресії російська армія зруйнувала або захопила понад 400 навчальних закладів, щонайменше 36 закладів охорони здоров’я, 1600 житлових будинків, понад 15 тисяч кілометрів автомобільних доріг. Як наслідок, десятки українських громад залишилися відірваними від інших областей країни: без їжі, ліків, води та електропостачання.

Один із найцінніших ресурсів Екоклубу – люди, мережа контактів як усередині країни, так і закордоном. Тож за цей місяць завдяки ініціативі Help for Rivne, серед розробників якої виконавчий директор Екоклубу Андрій Мартинюк та членкиня правління Оксана Поль, ми, частково призупинивши наші енергетичні та довкіллєві проекти, здобуваємо мир, надаючи підтримку громадам та медикам. Завдяки спільній роботі уже вдалося зібрати понад 60 000 євро. На 40 000 із них закордоном закупили лікиаптечки, медичне обладнання, які вже передали тим, хто їх потребує.

За місяць війни ми надіслали гуманітарну допомогу для сімох громад України й надалі продовжуємо збирати запити та шукати шляхи вирішення потреб.

Спільно із залученими іншими волонтерськими штабами ми допомогли:

Мирноградська центральна міська лікарня отримала препарати для дитячого та хірургічного відділень. Також ми надіслали ліхтарики та батарейки.

Громадська організація “Східне Поле”: фотозвіт тут

Прилуцька міська рада отримала від Екоклубу медикаменти (переважно перев’язувальні матеріали), продукти харчування та засоби гігієни, які вже незабаром передадуть потребуючим містянам

ГО Місто Сонця, що у Миколаєві, ми надіслали ліхтарі, павербанки, батарейки, шкарпетки, каремати, ізострічки, бінокль та смаколики 

Глухівська та Обухівська, Мереф’янська громади отримали медикаменти.

Якщо ви теж маєте запит на допомогу, просимо Вас заповнити форму за цим посиланням Ми не гарантуємо, що вирішимо всі питання, однак зробимо все можливе, щоб допомогти кожному, хто до нас звернеться.

Дякуємо нашим партнерам та усім небайдужим людям закордоном, завдяки пожертвам яких ми можемо підтримувати громади!

Слава Україні! Наближаймо перемогу разом!

Фото: Іван Козаченко