Відкрито реєстрацію на “Вищу школу енергоефективності”! – Екоклуб – природоохоронна громадська організація

Відкрито реєстрацію на “Вищу школу енергоефективності”!

27-28 липня Екоклуб організовує  семінар «Вища школа енергоефективності» у рамках літнього наметового табору Енерджайзер Кемп.

 

 

У програмі семінару дуже багато цікавих і корисних тем для енергоактивістів, ініціативних енергоменеджерів й усіх зацікавлених дізнатися більше про енергоефективність та відновлювані джерела енергії, а також познайомитися з однодумцями, з якими разом потім працювати над досягненням енергонезалежності нашої країни і її мешканців.

Для участі у семінарі просимо Вас заповнити реєстраційну анкету до 15 липня:

Увага! Кількість місць обмежена, тому дочекайтеся від нас підтвердження Вашої участі протягом трьох днів з моменту Вашої реєстрації.
Для тих, хто вчасно зареєструвався, організатори забезпечують харчування та покривають витрати на проїзд.
У разі будь-яких питань щодо семінару, будь ласка, звертайтеся до Майбороди Оксани (координаторка) за тел.: 0506978118 або електронною поштою: oksana@ecoclubrivne.org.

Семінар «Вища школа енергоефективності» організований за підтримки Міжнародної мережі “Жінки в Європі за спільне майбутнє” та проекту «Увімкни сонце – живи комфортно».

Декілька слів про Енерджайзер Кемп:
Це середовище для розвитку еко-ініціатив, спільної роботи однодумців в дружній і надихаючій атмосфері та активний відпочинок на лоні прекрасної української природи. Він проходить з 18 по 29 липня 2015 року на березі мальовничої річки Південний Буг в Національному природному парку «Бузький Гард» (Миколаївська область).

Умови таборування максимально дружні до довкілля: проживання в наметах, смачне вегетаріанське харчування, енергозабезпечення – сонячні панелі, літній душ.
В програмі табору більше 20 інтерактивних сесій, майстер-класів та воркшопів за еко-темами, а також рафтинг, скелелазання, командні квести, ігри, фільми, вечірні ватри, дискусійні майданчики.
Долучайтеся до групи Енерджайзер Кемп у Фейсбуці та знайомтеся з програмою усього табору.