Любов зупинить зміни клімату! – Екоклуб – природоохоронна громадська організація

Любов зупинить зміни клімату!

Запрошуємо бажаючих взяти участь у акції «Любов зупинить зміни клімату»!

Природоохоронці та громадські активісти Рівного запрошують усіх бажаючих долучитися до кліматично-урбаністичної акції “Любов зупинить зміни клімату!”. Захід відбудеться 11 липня в Гідропарку біля Альтанки, початок об 11 годині.

Цією подією екоактивісти прагнуть долучитися до кліматичних акцій, які проходять у всьому світі 8 – 11 липня з нагоди майбутніх кліматичних переговорів у Парижі, привернути увагу людей до проблем і основних причин зміни клімату, а також створити зону для комфортного “зеленого” відпочинку у нашому місті.

Під час акції, посадивши перші дерева, ми започаткуємо цікаву громадську ініціативу мешканців Рівного по озелененню міста –  «Сад історій». Та розповімо усім зацікавленим про нашу ідею нової традиції, перспективи її розвитку, а також про те, як можна долучитися усім бажаючим.

Якщо Ви хочете стати засновником Саду історій і посадити своє дерево, якщо Ви готові поділитися з містом своєю чудовою історією, будь ласка, заповніть цю анкету для реєстрації. Ми обов’язково з Вами зв’яжемося щодо Вашої участі.

Натхненні Днем святих Петра та Февронії (8 липня), покровителей закоханих, що нещодавно минув, пропонуємо реєструватися парами 😉 Адже, історії любові найпрекрасніші, вони об’єднують людей, надихають створювати. Любов дає життя та не допускає руйнування, любов зупинить зміни клімату!

Акція відбудеться у рамках міжнародної кліматичної ініціативи “Action 2015” за участі громадських активістів Урбан-пікніка, Екоклубу, Яскраво, Зеленьки, Зеленої стежки Рівного та за сприяння міської влади.

 

Контактна особа:

Інна Белаш, прес-секретар ГО “Екоклуб”,

Тел.: 067 363 40 97

Електронна пошта: press@ecoclubrivne.org