Програма заходів Екоклубу до Днів сталої енергії у Рівному – Екоклуб – природоохоронна громадська організація

Програма заходів Екоклубу до Днів сталої енергії у Рівному

16-19 вересня у Рівному вперше проходитимуть Дні сталої енергії. Упродовж трьох днів місцева влада, громадські організації та освітні заклади Рівного наснажуватимуть мешканців та гостей міста зменшувати енергоспоживання та навчатимуть енергоощадливості.

До вашої уваги програми заходів Екоклубу у рамках події:

16–18 вересня (щоденно) 

Упродовж дня – демонстрація короткометражних мультфільмів на LED-екрані в центрі міста (будівля Укрпошти).

18.00-20.00 – демонстрація короткометражних мотиваційних фільмів екологічної тематики (збереження клімату, вплив людини на природу, сортування сміття, вплив автомобілів на чистоту повітря) на фасаді кінотеатру «Україна».

 

18 вересня

09.00-20.00, майдан Незалежності – виставка обладнання енергозберігаючих технологій. Приготування кави на сонці.

11.00 – зустріч експертів та громадських активістів для обговорення обласної програми енергоефективності. Зареєструватися на зустріч.

11.00-16.00, майдан Незалежності – тренінг зі збору та встановлення сонячних колекторів.

Загальна програма Днів сталої енергії у Рівному 

Довідково:

Дні сталої енергії – це комплекс заходів, спрямованих на популяризацію ідей енергозбереження та енергоефективності. Подія відбудеться за підтримки Європейської ініціативи «Угода Мерів» та Асоціації «Енергоефективні міста України» в рамках проекту «Практична модель розбудови спроможності органів місцевого самоврядування ефективно управляти енергією» (Проект USAID «Муніципальна енергетична реформа в Україні»)