Пропонуємо допомогу для енергоменеджерів(ок) – Екоклуб – природоохоронна громадська організація

Пропонуємо допомогу для енергоменеджерів(ок)

Пропонуємо допомогу для енергоменеджерів(ок)

Енергоменеджер(к)и, які опинилися в скрутних умовах через війну, можуть отримати разову допомогу у розмірі 100 євро у гривневому еквіваленті.

Екоклуб, завдяки інформаційній підтримці енергетичної агенції Energie- und Umweltzentrum Allgäu gemeinnützige GmbH, Klaus Hoppe Consulting та інших колег, має можливість підтримати енергоменеджерів/-ок українських громад, які перебувають у зоні запеклих бойових дій, на окупованих територіях чи в містах, які постраждали від ракетно-бомбових ударів агресора.

Якщо Ви бажаєте скористатися пропозицією Екоклубу, або ж знаєте, кому вона буде цінною, заповніть чи поділіться цією короткою анкетою: https://forms.office.com/r/4F8NesVwGB 

До участі запрошуємо як тих, хто офіційно виконує обов’язки енергоменеджерів, так і тих, хто просуває енергетичний перехід або займається енергоефективності та відновлюваних джерел енергії у своїй громаді. 

Чому ми вважаємо це важливим?

Енергетичні менеджер(к)и – це управлінці, які допомагають громадам якісно управляти споживанням енергії, планувати впровадження заходів для використання енергоресурсів  у найбільш правильний спосіб, реагувати на нетипові ситуації для їх швидкого усунення, наприклад, пориви труб. 

Уявіть ситуацію, що у сім’ї людина, яка платить за енергію, взагалі не розуміє, де знаходяться лічильники, що вони показують, та 1 000 літрів води за січень це багато чи мало? Громада це така ж, тільки велика, сім’я. 

Екоклуб протягом останніх 10-ти років співпрацює з енергоменеджер(к)ами. Експерт Екоклубу Дмитро Сакалюк відвідав сотні громад де співпрацював з енергоменеджер(к)ами. Ми бачимо як ці люди, роблять громади енергетично та екологічно сталими і намагаємося підтримати як їхні громади, так і їх особисто. 

Ми знаходимося в постійному пошуку коштів на ці потреби і будемо надавати допомогу, як тільки будемо мати надходження. Після подачі заявки представник/-ця Екоклубу повідомить Вас про ухвалене рішення та домовиться про організаційні деталі надання допомоги.