Семінар для рівнян: принципи діяльності фонду енергоефективності України – Екоклуб – природоохоронна громадська організація

Семінар для рівнян: принципи діяльності фонду енергоефективності України

15 квітня о 17.00 в Інформаційно-освітньому просторі «Інфохаб» (м. Рівне, вул. Словацького, 3а) для мешканців багатоквартирних будинків та голів ОСББ відбудеться семінар «Принципи діяльності фонду енергоефективності України». Захід організовано в рамках проекту «Залучення громади Рівного до впровадження реформ», що реалізується об’єднанням громадських організацій «Рада реформ Рівного». 

Спікери: експерт з енергоефективності Лук’яник Михайло, експерт із питань енергоаудиту Коломієць Олексій, голова рівненського ОСББ «Замкове-1» Бовгира Галина.

Програма тренінгу передбачає висвітлення наступних питань:

–           Фонд енергоефективності: підтримка ініціатив впровадження енергоефективних заходів і надійне повернення інвестицій.

У 2019 році ОСББ почали швидше рухатися у напрямку енергоефективності. Із 1 січня цього року в Україні запроваджено монетизацію субсидій. ОСББ вже не буде залежати від субсидіантів, які проживають в будинку. Детальніше про монетизацію субсидій і можливості співпраці ОСББ з Фондом енергоефективності за напрямком модернізації, зменшення споживання енергії розкаже Лук’яник Михайло.

–              Енергетичний аудит – спосіб отримання чітких рекомендацій для зниження енергоспоживання в умовах багатоквартирного будинку.

Енергетичний аудит – це обстеження квартири, котеджу чи багатоквартирного будинку для виявлення шляхів економії енергоресурсів (газу, електроенергії, води тощо). Це безпосередньо пов’язано з нашими витратами. Проведення енергоаудиту допомагає прийняти рішення для підвищення умов комфортного перебування вдома. На семінарі буду представлені прилади для перевірки умов комфорності в будинку: контролю параметрів повітря (реєстратор температури та вологості), вимірювання рівня освітленості (цифровий люксметр), вимірювання інфрачервоної радіації від поверхонь (тепловізійний інфрачервоний пірометр) та інші.

–              Успішний досвід рівненського ОСББ у впровадженні енергоефективних заходів.

Бовгира Галина розповість, які механізми покращення енергоефективності будинку використовують мешканці ОСББ «Замкове-1» та завдяки яким програмам можна зменшити кількість коштів для впровадження енергозберігальних заходів. ОСББ створене не так давно, але вже можна помітити результати змін.

 

За детальнішою інформацією звертайтеся:

Наталія Холодова, координаторка проектів у ГО «Екоклуб»,
тел.: 0362 26 78 91
e-mail: natalia@ecoclubrivne.org

Ця діяльність реалізовується коаліцією громадських організацій «Рада реформ Рівного» в рамках Програми сприяння громадській активності «Долучайся!», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та здійснюється Pact в Україні. Зміст цієї публікації є винятковою відповідальністю «Ради реформ Рівного»  i не обов’язково відображає погляди USAID або уряду США.