Партнери Екоклубу: у похід з «Gorgany» – Екоклуб – природоохоронна громадська організація

Партнери Екоклубу: у похід з «Gorgany»

Партнери Екоклубу: у похід з «Gorgany»

«Gorgany» – мережа магазинів спортивного спорядження для походів та активного відпочинку на природі, що знаходяться у Києві, Львові, Івано-Франківську, Тернополі, Чернівцях, Житомирі, Вінниці та у Рівному. Тут можна оглянути, випробувати, орендувати та придбати товари для трекінгу, бігу, скелелазіння, альпінізму, катання на лижах, велосипедного туризму та кемпінгу. 

 Компанія «Gorgany» пропагує природоохоронні цінності, зокрема, туристичні походи з турботою про довкілля. Мережа також впроваджує низку проєктів, цікавих як для досвідчених мандрівників, так і для початківців. Серед них Gorgany Garage, під час якого можна придбати вживані товари у хорошому стані дешевше, а не купувати нові. Екоклубу важливо співпрацювати з українським відповідальним бізнесом, що розуміє важливість надмірного продукування та реалізації товарообігу у світі. 

Із 2007-го року «Gorgany» організовує пригодницькі перегони Gorgany Race у районі гірського масиву “Горгани”. Це командні змагання, що мають поділ на рівні складності, залежать від кількості пунктів та мають обмеження у часі. Час проходження найпростішого маршруту становить 12 кілометрів. Головна дистанція розрахована на 30 годин, на маршруті якої найбільша кількість пунктів.

Асортимент магазину

«Gorgany» є офіційним представником брендів Salewa, Osprey, Turbat, Wind X-treme, Rock Technologies,  Dynafit, Exped, Skinners, Trekmates в Україні. У мережі магазинів можна придбати спорядження, одяг, взуття для чоловіків, жінок та дітей. 

Ми дистрибуємо одні з найкращих товарів з Європи: маємо як середньої, так і високої цінової категорії. Наша компанія – офіційний представник італійського бренду в Україні – Salewa. Вони були винахідниками продуктів, що запровадили нові стандарти у спорядженні: легкі каски, перший намет зі швів, – зазначив Сергій Садовчук – керівник магазину «Gorgany Рівне».

Магазин у Рівному: вулиця Княгині Ольги, 4.

У магазинах також можна купити спеціальну їжу для походів: сушені, сублімовані страви, батончики, гелі та ізотоніки. Зберігають такі продукти для походів у термосах для їжі. Тож якщо шукаєте якісний посуд для подорожей, у магазинах знайдете горнятка, фляги, миски та термоси для рідин:

Ми дуже вболіваємо за захист природи. У нас є спеціальні еко-торбинки. Хоч ми не можемо повністю відмовитися від пластику, однак маємо товари багаторазового використання – пляшки для води, що виготовляють із харчового пластику, – наголосив Сергій Садовчук. 

За словами Сергія, асортимент змінюють двічі на  рік, відповідно до зимового та літнього сезонів подорожей:

У листопаді і червні ви побачите два різних магазини. Улітку ми  робимо акцент на кемпінгу та на подорожах,  на походах у гори. Тобто у нас збільшується асортимент спальних мішків, наметів, килимків для сну. Літній одяг для різних умов, взуття для бігу. Взимку у нашому магазині представлена термобілизна. Вважаємо, що саме у  нас найбільший вибір термобілизни і термошкарпеток у Рівному.

Для активного відпочинку та подорожей у мережі магазинів «Gorgany» продають  спеціальний одяг: куртки, штани, термобілизну, пов’язки, фліси, велоодяг та головні убори, за якими потрібен спеціальний догляд. Зокрема, використання водовідштовхувальних засобів під час подорожей та спеціальних рідин під час прання. Такі засоби забезпечують зносостійкість одягу і тканин, зберігають їхній зовнішній вигляд, забезпечуючи сухість та тепло. Важливо, що спреї марки Nikwax, що можна придбати у «Gorgany» , безпечні для навколишнього середовища, оскільки не містять небезпечних сполук (фторвуглеводів,  – прим.ред.)

Катання на лижах, сноубординг, альпінізм та скелелазіння вимагають надійного та якісного обладнання. У «Gorgany» можна придбати потрібний товар, зважаючи на власні туристичні потреби та фінансові можливості:  

Маємо різні ціни на товари, бо різні клієнти. Звертаються до магазину ті, кого вперше запросили у похід. Потім вони повертаються до нас і розуміють, що походи їх зацікавили. З роками клієнти обирають складніші маршрути, відповідно, змінюється і обладнання для походів, – розповів Сергій Садовчук. 

Для клієнтів діють знижки на літній і зимовий види прокату товарів.

Улітку можна взяти спальні мішки, намети та коврики. Узимку снігоступи – спеціальне взуття для походів у гори. Це хороша можливість, якщо не так часто вирушаєте у туристичні походи і не хочете купувати все необхідне для цього обладнання,  – розповів Сергій Садовчук. 

«Gorgany» та ідеї для маршрутів

У мережі магазинів також продають карти гірської місцевості в Україні. Керівник магазину Сергій Садовчук упевнений, що для людей без туристичного досвіду – це чудова ідея. Їх можна придбати і не перейматися за можливі небезпеки під час проходження нового маршруту. Такі карти складають досвідчені люди, щороку самостійно перевіряючи певні стежки та наявність водних ресурсів із питною водою:

Постійні клієнти мережі магазинів «Gorgany» розповідають про нові маршрути, що освоюють. У нас відбувається своєрідний обмін: радимо маршрути різної складності. Варто пам’ятати, що до гір потрібно ставитися з повагою і не думати, що це надто легко, а тверезо оцінювати свої фізичні можливості.

Знижки для членів Екоклубу

Для членів Екоклубу у мережі магазинів діють знижки – 10% на весь асортимент. Приєднуйся до членства за цим покликанням.

Ця стаття видана в межах Ініціативи з розвитку екологічної політики й адвокації в Україні, що здійснюється Міжнародним фондом “Відродження” за фінансової підтримки Швеції.
Думки, висновки чи  рекомендації належать авторам цієї статті і не обов’язково відображають погляди Уряду Швеції. Відповідальність за зміст статті несе виключно ГО “Екоклуб”.