Прес-анонс: Як економити на опаленні шкіл на Рівненщині? – Екоклуб – природоохоронна громадська організація

Прес-анонс: Як економити на опаленні шкіл на Рівненщині?

ПРЕС-АНОНС
Як Рівненщині на опаленні шкіл економити 10 мільйонів гривень на рік?

Про запровадження енергозберігаючих технологій, налагодження елементарної системи обліку і контролю витрат на опалення в закладах освіти області йтиметься на прес-конференції, яка відбудеться у вівторок, 4 грудня, об 11-ій годині у приміщенні рівненського Будинку вчених (м.Рівне, вул. С.Петлюри,17, 2-ий поверх).

Під час прес-конференції журналісти зможуть ознайомитися із даними дослідження, проведеного ММГО «Екоклуб» за результатами аналізу витрат на опалення шкіл Рівненської області. Також під час прес-конференції журналісти зможуть дізнатися про позитивний досвід енергозбереження, який вже впроваджується у сусідніх Волинській та Хмельницькій областях.
На запитання журналістів відповідатимуть:

Ілля Єременко, координатор з місцевого енергозбереження Екоклуб
Дмитро Сакалюк , головний спеціаліст управління житлово-комунального господарства, енергозбереження та благоустрою виконавчого комітету м. Славута.
Модератор заходу – Сергій Штурхецький.

Довідка «Екоклубу». Згідно контрольних норм споживання теплоти на опалення, в усіх школах, які збудовані після 2000 року, річне споживання енергії на опалення не має перевищувати 86 кВт*год/м2. Серед 514 досліджених шкіл Рівненської області лише 53 забезпечують виконання цього нормативу (хоча абсолютна більшість шкіл були споруджені до 2000 року).
Скоротивши лише на 1% показник середнього питомого енергоспоживання установами освіти області, можна щороку економити більше 1 млн. гривень. Досвід впровадження систем обліку витрат енергетичних ресурсів свідчить, що це дозволяє досягти мінімум 10% скорочення енергоспоживання. Для Рівненської області це становитиме 10 млн. гривень щороку, лише завдяки введенню детальнішого обліку витрат енергоресурсів

За детальнішою інформацією, будь ласка, звертайтеся:
Координатор проекту
ММГО «Екоклуб»
Ілля Єременко, тел. (063) 483-51-22,
illia@ecoclubrivne.org