Завершився конкурс ідей для “зеленого студмістечка” НУВГП – Екоклуб – природоохоронна громадська організація

Завершився конкурс ідей для “зеленого студмістечка” НУВГП

Студенти-теплоенергетики
згенерували найбільше екологічних ідей
для проекту «Зелене студмістечко»

Напередодні Дня Студента завершився конкурс екологічних ідей “Зелене студмістечко”, який вперше в університеті організував Студентський профком НУВГП при підтримці ММГО «Екоклуб». На розгляд журі, в складі якого були : Солодкий В.О. – начальник відділу з виховної роботи та соціологічно-психологічних досліджень; Євтушенко В.А. – директор студмістечка НУВГП ; Соколюк О. Л. – голова студради університету; Мартинюк А. М. – голова ради Міської молодіжної громадської організації

« Екоклуб», було представлено сім робіт. Журі розглянули запропоновані ідеї і відзначили 5 з них.
14 листопада 2012 року відбулась урочиста церемонія нагородження переможців. Святковий настрій учасникам церемонії забезпечили виконавці заключного концерту Всеукраїнського конкурсу естрадної пісні “Пісня буде поміж нас”. До присутніх звернулась координатор проектів Міської молодіжної громадської організації « Екоклуб» Оксана Майборода, яка звернула увагу на важливість вирішення екологічних проблем в університеті і привітала студентів з наступаючим Днем Студента. За рішенням журі голова Студентського профкому НУВГП Володимир Шлапак та запрошена гостя Оксана Майборода вручили грамоти та цінні подарунки лауреатам конкурсу від студентського профкому і спонсорів конкурсу: туристичної агенції “Дивокрай” , фірми “Доцент” та дирекції громадського харчування НУВГП:

1 місце отримала студенка ФБА, ДАС-61 Дорошук Ольга , проект «Діалог з природою: вертикальні сади»;
2 місце – студенти МЕФ , ТЕ-51 Валігура Марія, Дмитрук Ірина, Рачковська Тетяна, Денищук Олександр, проект « Мікро – ГЕС для освітлення студмістечка»;
3 місце було присуджене 2 проектам студентів МЕФ: «Діодне освітлення» – Лебедюк Світлана, Рєзнікова Людмила, Демчук Юлія; «Тепловий акумулятор для гарячого водопостачання» – Самойлюк Андрій, Токарський Богдан, Хлистік Леся, Мороз Марія, Холодько Наталія.

Журі, також, відзначило дипломом проект «Зелена енергетика для студмістечка» – Єременка Іллі, випускника університету, який працює в ММГО « Екоклуб» і переймається екологічними проблемами Альма-Матер.
Отже, проект “Зелене студмістечко” успішно стартував і в подальшому такі конкурси будуть проводитись щорічно. Влітку 2013 року один з проектів планується реалізувати спільно з ММГО “Екоклуб”. З роботами учасників конкурсу можна буде познайомитись в Студентському профкомі НУВГП.

foto site 1

Координатор проектів ММГО “Екоклуб” Оксана Майборода вручає грамоту студентці МЕФ , група ТЕ-51, Лебедюк Світлані

foto site 2

Студентки МЕФ , група ТЕ-51, Дмитрук Ірина та Валігура Марія біля своєї конкурсної роботи “Мікро-ГЕС для освітлення студмістечка”