Можливості для ОМС: фінансування енергетичних кліматично нейтральних проєктів – Екоклуб – природоохоронна громадська організація

Можливості для ОМС: фінансування енергетичних кліматично нейтральних проєктів

Можливості для ОМС: фінансування енергетичних кліматично нейтральних проєктів

Команда ГО “Екоклуб” отримала запити від міжнародних фінансових та донорських організацій щодо фінансування проєктів, що сприятимуть досягненню кліматичної нейтральності.

Екоклуб хоче зібрати та представити такі проєкти донорам для можливого фінансування, тож просимо представників органів місцевого самоврядування поділитися ідеями та попередніми напрацюваннями, втілення яких допоможе розвивати українські громади стало.

Просимо заповнити анкету для потенційних донорів, у якій потрібно вказати не лише технічні показники проєктів, а й умови їхньої реалізації (усі деталі див. в анкеті).

На основі кожної розглянутої анкети Екоклуб підготує попередні техніко-економічні обґрунтування (ТЕО) та разом із поданими документами передасть донорським організаціям. Така інформація дозволить донорам ознайомитися із пропозиціями та розпочати потенційну співпрацю з громадами.

Ми не обіцяємо опрацювання неякісно заповнених анкет. Також не гарантуємо потенційну співпрацю з донорськими організаціями, однак зробимо все можливе, щоб вона відбулася.

Просимо заповнити анкету, яку ви можете завантажити за посиланням, та надіслати нам на пошту office@ecoclubrivne.org із назвою анкети у темі листа.

Збір триває до 1 серпня (включно).

Анкета для громад: можливості сталого розвитку (2407 downloads )