Підтримка енергоменеджерів(ок): Олександр Корчма – Екоклуб – природоохоронна громадська організація

Підтримка енергоменеджерів(ок): Олександр Корчма

Підтримка енергоменеджерів(ок): Олександр Корчма

До повномасштабної війни Олександр Корчма працював завідувачем сектору енергоменеджменту та енергоефективності відділу інвестицій, енергоефективності та зовнішніх відносин Слов’янської міської адміністрації.

З 1 квітня він тимчасово не працює та був змушений покинути дім, наразі перебуває у Кіровоградській області.

Про своє місто та роботу згадує так: “Слов’янськ – це місто-курорт із мінеральними лікувальними грязями, а родовища вогнетривких глин обумовили розвиток керамічного виробництва. Слов’янськ – це 44 заклади загально-середньої та позашкільної освіти, 11 лікувально-профілактичних закладів, спортивну та культурну діяльність надають 20 локацій. Загалом це 110 бюджетних будівель із сукупним споживанням близько 25 мільйонів кіловат годин енергії рік.

Першими кроками на шляху до енергоефективності міста було підписання європейської ініціативи Угода мерів-схід та затвердження Плану дій сталого енергетичного розвитку до 2030 року, впровадження системи щоденного моніторингу споживання енергоресурсів бюджетними будівлями.”

Олександр брав участь у проектах USAID Проєкт енергетичної безпеки, Energy Efficiency and Climate Projects, @Nefco. Із останніх робочих досягнень, про які розповідає Олександр, термомодернізація двох будівель амбулаторій та встановлення 657 вуличних світлодіодних світильників. 

“Економія енергоресурсів складає близько 45 %, в грошовому еквіваленті це 650 тисяч гривень щорічно. Сума витрачених коштів міжнародної технічної допомоги НЕФКО на проекти – 1 065 000 євро.

Сьогодні, разом із фахівцями проекту з міжнародної технічної допомоги GIZ вирішуємо основні адміністративні та органiзацiйні питання, зібрали данi та зробили iнвентаризацію всіх будівель, провели бенчмаркінг та візуалізували дані на діаграмі Аналізу портфоліо.

Впевнений, що разом ми впровадимо найкращі українські та міжнародні практики з енергетичного менеджменту та зробимо слов’янську громаду взірцем енергоефективності в Україні.”

Екоклуб радий, що завдяки інформаційній підтримці енергетичної агенції Energie- und Umweltzentrum Allgäu gemeinnützige GmbH, Klaus Hoppe Consulting та інших колег, має можливість підтримати Тетяну та інших енергоменеджерів/-ок українських громад, які перебувають у зоні запеклих бойових дій, на окупованих територіях чи в містах, які постраждали від ракетно-бомбових ударів агресора.

Наразі ми допомогли пожертвами у розмірі 100 євро уже 22 енергоменеджер(к)ам і маємо ще близько 20-ти заявок.

Долучитися до допомоги можна тут:

Гривня – 5375 4141 3429 4239

Євро (для перерахування з-за кордону)

Реквізити SEPA

Account number (IBAN): GB86CLJU00997180391005

BIC: CLJUGB21

Account Holder Name: SAKALIUK DMYTRO

TIN (Taxpayer Identification Number): 3191909159

Bank: Clear Junction Limited

Bank address: 15 Kingsway, London WC2B 6UN

!!! Призначення платежу обов’язково: “Підтримка енергоменеджер/Support energy managers”

Якщо ви також працюєте/працювали в енергетичній сфері та потребуєте допомоги, заповніть анкету