Підтримка енергоменеджерів(ок): Павло Рябчук – Екоклуб – природоохоронна громадська організація

Підтримка енергоменеджерів(ок): Павло Рябчук

Підтримка енергоменеджерів(ок): Павло Рябчук

Екоклуб продовжує підтримувати енергоменеджерів(-ок), які постраждали через війну. З вашою допомогою ми допомогли підтримкою у розмірі 100 євро уже 31 енергоменеджеру(-ці) фінансово, ще 10 отримали продукти та речі, і маємо ще 4 заявки на підтримку.

Один із тих, кого підтримав Екоклуб – Павло Рябчук. До російського вторгнення Павло працював провідним спеціалістом відділу енергоменеджменту, енергоефективності та інвестицій виконавчого комітету Пологівської міської територіальної громади Запорізької області.

“На цій посаді попрацював більше року. До моїх обов’язків входив енергомоніторинг громадських закладів, від часу початку моєї роботи вдалося охопити 100 % таких будівель. Ми мали багато планів з підвищення енергоефективності громади, я брав участь у проєкті GIZ, де підвищував уміння аналізу та управління енергоресурсами, щоб скорочувати їх споживання.

У листопаді ми виграли конкурс на кращу ідею зі створення енергокооперативу – планували заснувати кооператив та встановити сонячну електростанцію для міського водоканалу. Через зношене технічне устаткування та великі витрати на енергоносії це було найзбитковіше комунальне підприємство громади. Реалізація цього проєкту передбачала власне виробництво електроенергії для міськводоканалу. Це дозволило би зробити тарифи на водопостачання більш стабільними та доступними, а вкладникам кооперативу – регулярно отримувати кошти як дивіденди, додатковий дохід.

(Детальніше про цю та інші ідеї енергокооперативів для українських громад).

На жаль, через війну втілити цей задум ми не встигли, чекаємо перемоги та тоді відновимо роботу з розвитку енергонезалежності громади”, – ділиться Павло.

Сьогодні він втратив роботу, разом із сім’єю був змушений залишити свій дім у Пологах, тимчасово мешкає у Дніпрі.

Бажаємо Павлові, та усім внутрішньо переміщеним українцям, якнайшвидше повернутися до своїх домівок та відчувати себе у безпеці!

Ми продовжуємо збирати допомогу і будемо дуже вдячні за будь-які ваші пожертви!

Гривня – 5375 4141 3429 4239

Євро (для перерахування з-за кордону)

Реквізити SEPA Account number (IBAN): GB86CLJU00997180391005

BIC: CLJUGB21

Account Holder Name: SAKALIUK DMYTRO

TIN (Taxpayer Identification Number): 3191909159

Bank: Clear Junction Limited

Bank address: 15 Kingsway, London WC2B 6UN

!!! Призначення платежу обов’язково: “Підтримка енергоменеджер/Support energy managers”

Якщо ви також працюєте/працювали в енергетичній сфері та потребуєте допомоги, заповніть анкету