Підтримка енергоменеджерів(ок): Володимир Синиця – Екоклуб – природоохоронна громадська організація

Підтримка енергоменеджерів(ок): Володимир Синиця

Підтримка енергоменеджерів(ок): Володимир Синиця

Напередодні нового року Верховна Рада України ухвалила Закон “Про енергетичну ефективність”. Значна частина планів Екоклубу були пов’язані із ним, зокрема, просуванням енергоменеджменту, навчаннями посадовців та розробкою місцевих рішень. 

Через війну більшість із них – на паузі. Але ми підтримуємо людей у громадах, які розбудовували енергонезалежність України до війни та продовжать це робити після перемоги. А зараз вони втратили роботу, дім або іншим чином постраждали через російську збройну агресію. 

Один із енергоменеджерів, яких ми підтримали допомогою у 100 євро, – Володимир Синиця. Володимир працював у одному з міст Запорізької області на посаді головного спеціаліста-енергоменеджера упродовж 2 років.

“Пишаюся тим, що за цей час відкрив для себе багато нового у напрямку розбудови системи муніципального енергоменеджменту. За цей час я зміг долучитися до реалізації ряду проєктів, зокрема до ініціативи “Угода мерів” та взяти участь у розробці “Плану дій сталого енергетичного розвитку та змін клімату міста до 2030 року”. 

Крім цього зоною моєї відповідальності було проведення заходів у рамках Днів Енергії. Я відвідав багато тренінгів та конференцій, отримав набір енергоменеджера, вносив дані у електронну систему моніторингу споживання енергоносіїв закладами бюджетної сфери. Завдяки роботі у сфері енергоменеджменту я відвідав Київ, Дніпро, Запоріжжя, познайомився із багатьма людьми. 

Особливо я пишаюся вибудованими партнерськими відносинами із завгоспами міста. Проте, на жаль, моя професійна активність перервана через війну. Мені дуже шкода усих напрацювань.”

З вашою допомогою ми допомогли підтримкою у розмірі 100 євро уже 29 енергоменеджер(к)ам фінансово, 5 отримали продукти та речі, і маємо ще 5 заявок на підтримку.

Тож продовжуємо збирати допомогу і будемо дуже вдячні за будь-які ваші пожертви!

Гривня – 5375 4141 3429 4239

Євро (для перерахування з-за кордону)

Реквізити SEPA Account number (IBAN): GB86CLJU00997180391005

BIC: CLJUGB21

Account Holder Name: SAKALIUK DMYTRO

TIN (Taxpayer Identification Number): 3191909159

Bank: Clear Junction Limited

Bank address: 15 Kingsway, London WC2B 6UN

!!! Призначення платежу обов’язково: “Підтримка енергоменеджер/Support energy managers”

Якщо ви також працюєте/працювали в енергетичній сфері та потребуєте допомоги, заповніть анкету

Частину допомоги енергоменеджер(к)ам Екоклуб надав завдяки інформаційній підтримці енергетичної агенції Energie- und Umweltzentrum Allgäu gemeinnützige GmbH, Klaus Hoppe Consulting та інших колег.