Підтримка енергоменеджерів(ок): Тетяна Усик – Екоклуб – природоохоронна громадська організація

Підтримка енергоменеджерів(ок): Тетяна Усик

Підтримка енергоменеджерів(ок): Тетяна Усик

“Добро – не наука, воно – дія” Р. Роллан

Екоклуб продовжує допомагати енергоменеджер(к)ам українських громад, які постраждали від війни. Завдяки небайдужим українцям та людям закордону, ми змогли підтримати уже 27 енергоменеджерів(ок) із різних куточків країни!

Ще одна отримувачка підтримки від Екоклубу та партнерів – Тетяна Усик. Донедавна – начальниця відділу муніципальних ініціатив, інвестицій та енергоменеджменту Миргородської міської ради.

Отриману допомогу від Екоклубу та жертводавців у розмірі 100 євро Тетяна передала своїй колезі Анні, яка потребує лікування (на фото – праворуч).

Наразі пані Тетяна не працює, але згадує про роботу із теплом: “Наш відділ працює з міжнародними та державними фондами в різноманітних сферах, впроваджує ініціативи з партисипації. Найближча до душі тема – розвиток велоруху в громаді. В цій сфері є певні здобутки, якими з радістю ділимося з іншими громадами. Серед останніх успіхів можна назвати перемогу в обласному конкурсі “Кращий менеджер”, голосування по якому тривало 10 днів і завершилося якраз 24 лютого. Вже гриміло в громаді, а Миргород збирав голоси, аби після Перемоги були приємні хоч дрібні новини для містян. Під час війни відділ працює на залучення гуманітарної та фінансової допомоги з різноманітних джерел, створили колцентр по розміщенню внутрішньо переміщених осіб”.

Дякуємо пані Тетяні за її внесок у наближення перемоги, розвиток енергонезалежності країни та пошук можливостей підтримувати тих, хто поряд та потребує допомоги! Зробити внесок для одужання її колеги – Анни Торубари – ви можете на картку: 4731219619892130

Екоклуб радий, що завдяки інформаційній підтримці енергетичної агенції Energie- und Umweltzentrum Allgäu gemeinnützige GmbH, Klaus Hoppe Consulting та інших колег, має можливість підтримати Тетяну та інших енергоменеджерів/-ок українських громад, які перебувають у зоні запеклих бойових дій, на окупованих територіях чи в містах, які постраждали від ракетно-бомбових ударів агресора.

Долучитися до допомоги енергоменеджер(к)ам, які постраждали через війну, можна тут:

Гривня – 5375 4141 3429 4239

Євро (для перерахування з-за кордону)

Реквізити SEPA

Account number (IBAN): GB86CLJU00997180391005

BIC: CLJUGB21

Account Holder Name: SAKALIUK DMYTRO

TIN (Taxpayer Identification Number): 3191909159

Bank: Clear Junction Limited

Bank address: 15 Kingsway, London WC2B 6UN

!!! Призначення платежу обов’язково: “Підтримка енергоменеджер/Support energy managers”

Якщо ви також працюєте/працювали в енергетичній сфері та потребуєте допомоги, заповніть анкету