Яскравий еко-вересень у Рівному: як Екоклуб святкував 20-річчя! – Екоклуб – природоохоронна громадська організація

Яскравий еко-вересень у Рівному: як Екоклуб святкував 20-річчя!

Затишний пікнік у лісі, енергійний квест містом, квіз для любителів інтелектуальних розваг та Зелена вечірка для друзів – свою 20 річницю Екоклуб відзначив поширюючи природоохоронні цінності серед рівнян. Розповідаючи про любов до природи та її збереження цікаво та в незвичному форматі, ми організували низку заходів, котрі об’єднали під назвою “Еко-вересень у місті”, для людей, що упродовж усього цього часу є частиною Екоклубу або ж лише хочуть приєднатися до зеленого руху. Як це було – у нашому репортажі.

Отож, 17 вересня ми вирушили екскурсію до Національного парку “Дермансько-Острозький”. Понад 50 людей приєдналося до нашого походу! Нас зустріла очільниця відділу науки та туризму парку Оксана Головко. Разом із колегою Наталею вони провели екскурсію стежками парку, розповіли про особливості та різномаїття місцевої флори та фауни. Грибників чекав особливий сюрприз – у парку повно грибів, дівчата провели цікаву лекцію та показали кілька незвичних видів.

Після екскурсії на всіх чекала справжня лісова каша, приготована на вогнищі, та майстер-клас із травництва, ну і запашний трав’яний чай відповідно. Таємницями цілющих трав ділилися Єгор Малиновський та Ігор Селепина. Під час такого затишного обіду на лоні природи діти та дорослі знайомилися між собою, змагалися у квесті, найактивніші отримали у подарунок брендоване печиво Екоклубу та квитки у кіно. 

Відгуки учасників екскурсії свідчать про теплу та дружню атмосферу, ось деякі з них: “У неділю Екологічний центр відправився на день народження Екоклубу у Дермансько-Острозький парк – вперше поїхали разом і діти, і педагоги, і батьки, і гарні друзі – велика й приємна компанія. Гарний початок нового навчального року!”

[widgetkit id=7960]

Більше фото за посиланням

24 вересня ми провели пішохідний еко-квест містом “Зелена миля”. Участь у ньому взяли 10 мега-крутих команд, яким навіть дощ не завадив розгадати усі наші загадки та оббігти всі локації. Учасники квесту показали, не аби які здібності при розгадуванні ребусів, ребус “лампочка” став одним з найнеочікуванішим і складним. Перемогу отримала команда “Закон Ома”.

За допомогу в організації дякуємо друзям із Квест-кімната Q-18  та Мережі міських активних ігор ENCOUNTER в Рівному, а саме Сергію Гаврюсеву.  А ось кілька світлин із події та фото щасливих переможців:

[widgetkit id=7959]

Більше фото за посиланням

28 вересня Екоклуб запрошував на одну з найулюбленіших розваг рівнян – інтелектуальну вікторину QuizKOTEка. Драйвова гра цього разу була присвячена довкіллю. Упродовж вечора близько 30 зареєстрованих команд міркували над цікавими, каверзними, смішними, захопливими питаннями, намагалися розгадати  квіти у малюнках. Переможцями стали “Pub’lic”.  Екоклуб у команді під назвою “Zефірчик” посів почесне 7 місце. Одне з найулюбленіших питань наших Zефірчиків на яке вони так і не змогли знайти правильну відповідь:

“11 січня святкується Міжнародний День заповідників. Півроку назад певний заповідник, площею 227 тис. гектарів нарешті був зареєстрований юридично. За деякими версіями у ньому планують відновити тваринний світ плейстоценівської епохи. А який топонім є частиною його назви?”

[widgetkit id=7951]

Більше фото за посиланням

А вже 30 вересня Екоклуб зустрічав гостей на “Зеленій вечірці”, яку ми підготували для членів організації, волонтерів, партнерів, колег та друзів з різних куточків України. За частуванням та власноруч спеченим тортом ми поділилися своїми здобутками та планами на майбутнє. Члени організації урочисто отримали членські квитки, партнери – подяки за співпрацю. А ще було багато посмішок, обіймів невимушеного спілкування, обговорення подальшої співпраці, смаколиків та, звичайно ж, фото. Ось кілька із них, а більше за посиланням.

[widgetkit id=7961]

Екоклуб щиро дякує усім людям, котрі поряд та допомагають, дають поради, розвивають нашу справу, започатковану ще 20 років тому, аби ми ставали ще кращими та ефективнішими.

Дякуємо партнерам із кінотеатру Multiplex “Ера”, компанії “Теплосфера” за допомогу в організації яскравого, насиченого Еко-Вересня, завдяки яким учасники наших заходів змогли дізнатися більше про довкілля та отримали переможні призи. Також подяка команді “Простору” за надання приміщення для проведення вечірки.

Життя з Екоклубом цікавіше та сповнене можливостей робити хороші справи для довкілля та розвиватися. Спробуй – ставай частиною змін разом з нами!
logos logo-multiplex-cinema Логотип_новый