Тендер: встановлення комплексу сонячної електростанції «під ключ» – Екоклуб – природоохоронна громадська організація

Тендер: встановлення комплексу сонячної електростанції «під ключ»

Тендер: встановлення комплексу сонячної електростанції «під ключ»

Громадська організація «Екоклуб» оголошує відкритий тендер на закупівлю послуги зі встановлення комплексу сонячної електростанції «під ключ».

Початок подання конкурсних пропозицій: 18 травня 2023 року.

Кінцевий термін: до 17 год. 00 хв.  27 травня 2023 року.

Очікувана потужність сонячної електростанції – від 40 кВт.

Вартість буде розрахована згідно тендерної пропозицій підрядників (з урахуванням усіх податків, зборів та обов’язкових платежів).

Місце виконання робіт: м. Суми, вул. 20 років Перемоги, (Комунальне некомерційне підприємство «Центральна міська клінічна лікарня» Сумської міської ради).

Термін виконання робіт: до 01 липня 2023 року.

Процедура відбору: відкритий конкурс.

Усі деталі тендеру тут:

Тендер: встановлення комплексу сонячної електростанції «під ключ» (1059 downloads )

Для додаткових запитань звертайтесь:
Дмитро Сакалюк, sakaliyk@ecoclubrivne.org
+380673634110

Визначення переможця тендеру відбудеться організатором після фінансової та технічної оцінки запропонованих тендерних пропозицій згідно з істотними критеріями (умов) відбору, які зазначені у тендерному оголошенні, згідно з описаною процедурою. На відбір переможця впливають запропоновані додаткові переваги (потужність станції, додаткове обладнання, тощо) у межах наявних коштів.

Результати тендеру організатор повідомить учасникам електронною поштою протягом трьох робочих днів від часу прийняття рішення про визначення переможців.

Тендерні пропозиції повинні бути чинними та не підлягатимуть внесенню змін з боку учасників тендеру, що їх подали, до кінцевого завершення надання послуг/робіт/передачі товару.

Тендерні документи повинні бути складені українською мовою, підписані уповноваженою особою учасника та засвідчені печаткою (за наявності) та в електронному вигляді (у форматі PDF) надіслані учасником на електронну адресу ГО «Екоклуб» office@ecoclubrivne.org з темою листа «Відкритий тендер СЕС та Назва учасника» до 17 год. 00 хв. 27.05.2023р. Усі тендерні пропозиції, отримані організатором після кінцевого терміну їх подання, розгляду не підлягатимуть.

Конкурсна пропозиція вимагає подальшого підтвердженням у паперовому вигляді на поштову адресу організатора рекомендованим листом: 33014, м. Рівне, вул. Степана Бандери, 41, офіс 95.

Оцінка конкурсних пропозицій, що надійшли, розпочинається на наступний робочий день після завершення кінцевого терміну їх подання. Строк розгляду конкурсних пропозицій – 6 (шість) робочих днів з дня початку їх розгляду.

Додаткові застереження

Учасник цієї загальної процедури (відкритого тендеру) приймає до уваги та погоджується з тим, що організатор тендеру залишає за собою право вимагати від учасника тендеру додаткові документи та/або інформацію, що підтверджують відповідність окремих положень документів вимогам та умовам цього тендерного оголошення.

Учасник цієї загальної процедури (відкритого тендеру), надсилаючи документи для участі у загальній процедурі (відкритому тендері), за цим тендерним оголошенням підтверджує своє розуміння та згоду з тим, що організатор тендеру може відхилити його тендерну пропозицію у випадку, якщо пропозиції інших учасників міститимуть більш вигідні умови, та що організатор тендеру не обмежений у прийнятті будь-якої іншої пропозиції з більш вигідними для нього умовами, або відмові усім учасникам.