Тендер: надання аудиторських послуг – Екоклуб – природоохоронна громадська організація

Тендер: надання аудиторських послуг

Тендер: надання аудиторських послуг

Громадська організація «Екоклуб» оголошує тендер на закупівлю аудиторських послуг  у м.Рівне на проєкт «Відновлювальна енергетика для стійкої України», що фінансує GIZ на замовлення Уряду Федеративної Республіки Німеччина. 

Дата оголошення тендера: 9 квітня 2024 року 

Термін подання тендерних пропозицій: до 23:59 23 квітня 2024 року 

Щоб узяти участь в тендері, будь ласка, надішліть лист на адресу competition@ecoclubrivne.org із приміткою «Тендерна пропозиція на надання аудиторських послуг», додаючи наступну інформацію: 

 • комерційну пропозицію в гривнях (загальну вартість послуг та вартість послуг погодинно) та контакти відповідальної особи, яка уповноважена відповідати на запитання щодо тендерної пропозиції. Комерційна пропозиція повинна містити всі супутні та додаткові витрати, пов’язані з наданням аудиторських послуг, та терміни надання таких послуг; 
 • реєстраційні документи учасника тендера; 
 • копію свідоцтва про включення аудиторської фірми (аудитора) до Реєстру аудиторських фірм та аудиторів;  
 • CV аудитора/ів, що здійснюватимуть аудиторську перевірку; 
 • перелік організацій, в яких здійснювали аудиторські перевірки. 

Учасники тендера мають відповідати наступним вимогам:  

 • строк діяльності аудиторської фірми (аудитора) на ринку аудиторських послуг становить не менше ніж 5 років;  
 • аудиторська компанія (аудитор), внесена в Реєстр аудиторських фірм та аудиторів, які мають право надавати аудиторські послуги; 
 • аудитор, який буде проводити аудиторську перевірку (фізична особа–підприємець чи співробітник компанії) повинен мати свідоцтво аудитора (серія А), видане Аудиторською палатою України; 
 •  буде перевагою, якщо аудитор, який буде проводити аудиторську перевірку (фізична особа–підприємець чи співробітник компанії) матиме досвід співпраці з організаціями неприбуткового сектору. 

Не допускають до участі в конкурсі аудиторські фірми, які:  

 • не відповідають вимогам Закону України «Про аудиторську діяльність» та цим Умовам;  
 • подали до участі в конкурсі документи, що містять недостовірну інформацію;  
 • подали до участі у конкурсі тендерну пропозицію, порушуючи встановлені цим оголошенням терміни.  

Технічне завдання можна знайти за покликанням: Технічне завдання 

Тендерні процедури 

До участі у доборі тендерних пропозицій допускають тендерні пропозиції, які повністю відповідають умовам цього тендерного оголошення. 

Подані тендерні пропозиції, мають бути чинними та не підлягатимуть внесенню змін з боку учасників тендера до повного завершення надання послуг. 

Тендерні документи повинні бути складені українською мовою, підписані уповноваженою особою учасника, засвідчені печаткою (за наявності) та надіслані до 23:59 23 квітня 2024 року в електронному форматі PDF з приміткою «Тендерна пропозиція на надання аудиторських послуг» на адресу:  competition@ecoclubrivne.org

Оцінка отриманих конкурсних пропозицій розпочинають на наступний робочий день після завершення кінцевого терміну їх подання. Переможця тендера  виберуть завдяки розгляду та перевірці наданих пропозицій на відповідність умовам конкурсу, викладеним у тендерній документації. Перевага буде надана учаснику, чия пропозиція відповідатиме зазначеним у тендерному оголошенні критеріям та пропонуватиме найнижчу ціну за умови потрібної кваліфікації постачальника.  

Результати тендера організатор повідомить учасникам електронною поштою протягом трьох робочих днів від часу ухвалення рішення про обраного/их переможця/ів.         

Остаточне рішення щодо тендерної пропозиції перегляду не підлягає. 

Причини відмови підтримки тендерної пропозицій не повідомляють. 

Додаткові застереги 

Учасник цієї загальної процедури (відкритого тендера) приймає до уваги та погоджується з тим, що організатор тендера залишає за собою право вимагати від учасника тендера додаткові документи та/або інформацію, що підтверджують відповідність окремих положень документів вимогам та умовам цього тендерного оголошення.  

Учасник цієї загальної процедури (відкритого тендера), надсилаючи документи для участі у загальній процедурі (відкритому тендері), за цим тендерним оголошенням підтверджує своє розуміння та згоду з тим, що організатор тендера може відхилити його тендерну пропозицію у випадку, якщо пропозиції інших учасників міститимуть більш вигідні умови. Також учасник розуміє, що організатор тендера не обмежений у прийнятті будь-якої іншої пропозиції з більш вигідними для нього умовами або відмові всім учасникам.  

Учасник тендера розуміє та приймає  те, що всі супутні витрати на підготовку пропозицій для участі у цьому тендері, покладаються виключно на Учасника, і не можуть бути відшкодовані ГО «Екоклуб». 

У разі не отримання достатньої кількості пропозицій від Учасників, ГО «Екоклуб» залишає за собою право на продовження тендера. Повідомлення про продовження тендера буде розміщено на сайті організації. А також, щоб забезпечити достатню кількість учасників, організатор може провести прямі перемовини з потенційними учасниками.   

№  Критерій оцінки  Максимальна кількість балів  
Загальний професійний досвід  50 
Цінова пропозиція 50 
   Загальна кількість 100 

Консультації з приводу оформлення тендерної пропозиції надають лише електронною поштою.  

Контакти: Тетяна Марʼюк, фінансовий координатор ГО «Екоклуб» t.mariuk@ecoclubrivne.org 

Проєкт «Відновлювані джерела енергії для стійкої України», що виконується Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH за дорученням Федерального міністерства економіки та захисту клімату (BMWK).