Тендер: шукаємо підрядника для розробки проєктно-кошторисної документації на будівництво СЕС на водоканалі у Богуславі – Екоклуб – природоохоронна громадська організація

Тендер: шукаємо підрядника для розробки проєктно-кошторисної документації на будівництво СЕС на водоканалі у Богуславі

Тендер: шукаємо підрядника для розробки проєктно-кошторисної документації на будівництво СЕС на водоканалі у Богуславі

ІНФОРМАЦІЮ ОНОВЛЕНО.

Громадська організація “Екоклуб” оголошує тендер на закупівлю послуг проєктанта(-ів), який підготує(-ють) проєктно-кошторисну документацію (далі — ПКД) на будівництво сонячної електростанції (далі — СЕС) на водоканалі в Богуславі. Тендер відбувається в межах проєкту “Відновлювана енергетика для стійкої України”, що виконує GIZ за дорученням уряду Німеччини. 

Початок подання конкурсних пропозицій: 08.04.2024 року.   

Кінцевий термін:  23 год 59 хв 22.04.2024 року. 

Термін виконання робіт: 28 днів із моменту підпису угоди із Замовником.  

Щоб узяти участь у тендері, будь ласка, надішліть лист на адресу competition@ecoclubrivne.org із назвою  “Тендер ПКД на водоканалі в Богуславі та Назва учасника”, додаючи наступну інформацію:  

• Комерційну пропозицію на маркованому бланку компанії (за відсутності бланку – указати реквізити компанії) із підписом та мокрою печаткою (за наявності печатки) у форматі PDF. Комерційна пропозиція повинна містити всі супутні та додаткові витрати, пов’язані з виконанням технічного завдання для розроблення ПКД для СЕС, та терміни виконання завдання. Комерційна пропозиція має врахувати авторський нагляд під час будівництва СЕС.

• Перелік документів, що потрібно надати, за покликанням.

Надсилайте тільки запитувані документи. 

Щоб узяти участь у тендері, учасник тендера (далі — Учасник) обов’язково має надати сертифікат, що підтверджує досвід у проєктуванні. Щонайменше, потрібен один сертифікат від команди Учасника. 

Зверніть увагу: повідомлення з обсягом, більшим за 10 МБ, надсилати окремими частинами, кожна частина-повідомлення має містити номер тендера в темі листа.  

Технічне завдання знайдете за цим покликанням.  

Загальні вимоги та умови:  

1. Проєктно-кошторисна документація має бути розроблена українською мовою, згідно з технічним завданням Замовника.  

2. Виконання всіх заходів, що стосуються розроблення проєктно-кошторисної документації, має бути завершене протягом 28 робочих днів від моменту підпису договору із Замовником. 

Тендерні процедури  

До участі в доборі тендерних пропозицій допускають пропозиції, які повністю відповідають умовам цього тендерного оголошення.  

Тендерні пропозиції мають бути чинними та не підлягатимуть внесенню змін із боку Учасників, що їх подали, до повного завершення надання послуг.  

Тендерні документи повинні бути складені українською мовою, підписані уповноваженою особою Учасника та засвідчені печаткою (за її наявності) і в електронному вигляді (у форматі PDF) надіслані Учасником на електронну адресу ГО “Екоклуб” competition@ecoclubrivne.org із темою листа “Тендер ПКД на водоканалі в Богуславі та Назва учасника” до 23 год 59 хв 22.04.2024 року. Усі тендерні пропозиції, що Організатор отримає після кінцевого терміну їх подачі, не розглядатимуть.  

Оцінку конкурсних пропозицій, що надійшли, розпочинають на наступний робочий день після завершення кінцевого терміну їх подання.   

Переможця тендера (далі — Переможець) визначать, розглядаючи та перевіряючи надані пропозиції на відповідність умовам конкурсу, викладеним у тендерній документації. Перевага буде надана Учаснику, чия пропозиція відповідатиме зазначеним у тендерному оголошенні критеріям та пропонуватиме найнижчу ціну за умови потрібної кваліфікації постачальника.   

Результати тендера Організатор повідомить Учасникам електронною поштою протягом трьох робочих днів від часу ухвалення рішення про переможців.          

Щоб укласти договір, Переможець має надати нижчезазначені документи/інформацію протягом 2 робочих днів від дати оголошення результатів тендера. Такі документи/інформацію надають в електронному вигляді. У випадку ненадання або часткового ненадання документів/інформації, ГО “Екоклуб” залишає за собою право розглянути наступного за рейтингом Учасника.  

Перелік обов’язкових документів, що має надати Переможець. 

Додаткові зауваги:  

Учасник цієї загальної процедури (відкритого тендера) приймає до уваги та погоджується з тим, що Організатор залишає за собою право вимагати від Учасника додаткові документи та/або інформацію, що підтверджують відповідність окремих положень документів вимогам та умовам цього тендерного оголошення.  

Учасник цієї загальної процедури (відкритого тендера) приймає до уваги та погоджується з нерозголошенням та конфіденційністю наданої інформації та даних про досліджуваний об’єкт, поки розроблятиме проєктно-кошторисну документацію. Протягом терміну дії договору та після його закінчення повинна бути забезпечена конфіденційність будь-яких даних, які стосуються ПКД, а також конфіденційність будь-якої іншої інформації, включно з наданими документами та інформацією, отриманої завдяки обміну, яка стала відома Виконавцю під час розроблення ПКД. Це положення також стосується випадків, коли документація та інформація не позначені як секретні або конфіденційні. Без попереднього письмового дозволу  Виконавець не повинен надавати третім особам доступ до створених документів та/або результатів роботи будь-якого роду.   

 Учасник цієї загальної процедури (відкритого тендера), надсилаючи документи для участі в загальній процедурі (відкритому тендері), за цим тендерним оголошенням підтверджує розуміння та згоду з тим, що Організатор може відхилити його тендерну пропозицію у випадку, якщо пропозиції інших Учасників міститимуть вигідніші умови, та що Організатор не обмежений у прийнятті будь-якої іншої пропозиції з вигіднішими для нього умовами, або відмові всім Учасникам.    

Учасник розуміє та приймає  те, що всі супутні витрати на підготовку пропозицій для участі в цьому тендері, покладені винятково на Учасника. Їх не відшкодовуватиме ГО “Екоклуб”.  

Якщо ГО “Екоклуб” не отримає достатню кількість пропозицій від Учасників, то організація залишає за собою право продовжити тендер. Щоб забезпечити їх достатню кількість, Організатор може провести прямі перемовини з потенційними Учасниками. Повідомлення про продовження тендера буде розміщене на сторінці організації.  

Перелік критеріїв оцінки Учасника: 

  1. Запропонована вартість робіт (найбільше — 40 балів, якщо запропонована вартість найменша); 
  1. Досвід розроблення ПКД, підтверджений актами виконаних робіт (найбільше —  20 балів за наявність досвіду з розроблення ПКД для СЕС; 10 балів за наявність досвіду з розроблення ПКД для обʼєктів ЖКГ; 5 балів – за наявність досвіду з розроблення ПКД; якщо досвід відсутній – 0 балів); 
  1. Працівники з відповідною кваліфікацією, що мають потрібні знання та досвід у проєктуванні (найбільше — 25 балів у разі, якщо хоча б один працівник має досвід роботи 5 років і більше; 12 балів у разі, якщо працівник має досвід роботи від 3-4 років; 5 балів у разі, якщо працівник має досвід роботи від 1 до 3 років); 
  1. Досвід проходження державних експертиз (найбільше — 5 балів за наявний досвід; 0 – відсутній досвід); 
  1. Рекомендації від попередніх замовників Учасника (найбільше — 5 балів за наявність двох і більше листів-рекомендацій. Рекомендації від міжнародних організацій оцінюють найбільшим балом). 
  1. Досвід співпраці з Екоклубом (найбільше — 5 балів за позитивний досвід співпраці; 0 – відсутній чи негативний досвід співпраці).  

Коли надані пропозиції оцінять, то сформують рейтинговий перелік Учасників. Якщо під час укладання договору виявиться, що Переможець не може виконати договірні обов’язки на умовах, визначених у тендерній документації, ГО “Екоклуб” залишає за собою право розглянути наступного за рейтингом Учасника.  

Якщо маєте технічні запитання, звертайтеся до Дмитра Сакалюка: на електронну пошту sakaliyk@ecoclubrivne.org чи за номером телефону +38 067 363 4110.  

Якщо маєте адміністративні запитання, звертайтеся до Оксани Грищук: на електронну пошту o.hryshchuk@ecoclubrivne.org або за номером телефону +38 067 363 6226.