Запрошуємо на тендер: розроблення комунікаційної стратегії організації  – Екоклуб – природоохоронна громадська організація

Запрошуємо на тендер: розроблення комунікаційної стратегії організації 

Запрошуємо на тендер: розроблення комунікаційної стратегії організації 

ГО “Екоклуб” оголошує тендер на послуги з написання комунікаційної стратегії для організації, відповідно до виконання Угоди №SG54867 від 20.09.22 “Підвищення інституційної спроможності Екоклубу у світлі післявоєнної відбудови та набуття статусу кандидата у члени ЄС” за підтримки Міжнародного фонду “Відродження”. 

Щоб взяти участь в тендері, будь ласка, надішліть до 29 березня включно лист на адресу office@ecoclubrivne.org із приміткою “Тендерна пропозиція: написання комунікаційної стратегії” із вкладенням. 

Технічне завдання на надання послуг з написання комунікаційної стратегії: 

  • Проаналізувати поточну ситуацію з комунікаціями в організації (SWOT-аналіз); 
  • Визначити цільові аудиторії, їхні інтереси, переконання та цінності.  
  • Визначити ключові повідомлення для аудиторій, що ґрунтуватимуться на місії та цілях організації. 
  • Визначити релевантні канали комунікацій. 

Критерії відбору 

Відбір Надавача послуг буде здійснений на конкурсній основі. 

Рішення щодо переможця прийматиме тендерна комісія на основі оцінки пропозиції по відношенню до інших заявок/пропозицій та базуючись на принципі «ціна-якість». 

Обов’язкові умови до потенційного учасника конкурсу: 

Досвід роботи у сфері комунікацій, стратегування (створення комунікаційних стратегій). 

Досвід комунікаційної роботи у природоохоронній сфері буде перевагою під час відбору.

Заувага 

Розрахунки за надані послуги будуть проводитися шляхом безготівкового перерахування грошових коштів на розрахунковий рахунок Виконавця після прийняття наданих послуг Замовником на підставі щомісячного підписання акту наданих послуг. 

У разі наявності питань звертайтеся за телефоном: +38 (068) 758-98-89, Юлія 

Це оголошення створене в межах Угоди №SG54867 від 20.09.22 “Підвищення інституційної спроможності Екоклубу у світлі післявоєнної відбудови та набуття статусу кандидата у члени ЄС” за підтримки Міжнародного фонду «Відродження» 

Думки, висновки чи рекомендації належать авторам цього оголошення і не обов’язково відображають погляди Уряду Швеції. Відповідальність за зміст оголошення несе винятково ГО “Екоклуб”.