Тендер: шукаємо експерта для контролю втілення ВДЕ-проєктів (СЕС та теплові насоси) – Екоклуб – природоохоронна громадська організація

Тендер: шукаємо експерта для контролю втілення ВДЕ-проєктів (СЕС та теплові насоси)

Тендер: шукаємо експерта для контролю втілення ВДЕ-проєктів (СЕС та теплові насоси)

Громадська організація «Екоклуб» оголошує тендер на закупівлю послуг незалежного експерта для контролю та забезпечення якості документації та робіт підрядників, які встановлюють сонячні електростанції (СЕС) та теплові насоси в бюджетних установах (далі – незалежний експерт). Тендер відбувається у межах проєкту «Відновлювані джерела енергії для стійкої України», що виконується GIZ за дорученням уряду Німеччини.​

Початок подання конкурсних пропозицій: 06 березня 2024 року

Кінцевий термін:  18.00 20 березня 2024 року

Термін виконання робіт:  26 березня 2024 року – 31 жовтня 2024 року

Щоб узяти участь у тендері, будь ласка, надішліть лист на адресу competition@ecoclubrivne.org із назвою  «Тендер ___ № лоту (-тів) та Назва учасника», додаючи наступну інформацію:

• Комерційну пропозицію на маркованому бланку компанії (за відсутності бланку – указати реквізити компанії) із підписом та мокрою печаткою (за наявності печатки) у форматі PDF. Комерційна пропозиція повинна містити всі супутні та додаткові витрати, пов’язані з виконанням технічного завдання для незалежного експерта, та терміни виконання завдання.

• Реєстраційні документи Учасника тендера (або лист у довільній формі з покликанням на дані відкритих реєстрів, або витяг, сформований за допомогою телекомунікаційних систем):

Для учасників фізичних осіб-підприємців:
– Витяг із Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань (ЄДР).
Для учасників юридичних осіб:
– Витяг із Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань (ЄДР).
Для об’єднання учасників:     – Документ про створення такого об’єднання;
– Лист із зазначенням інформації щодо уповноваженого представника об’єднання учасників;
– Витяг із Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань (ЄДР).

А також:

– Документи, які підтверджують повноваження особи на підпис тендерної пропозиції, якщо підписантом тендерної пропозиції є не керівник Учасника.

– Інформаційну довідку про наявність документально підтвердженого досвіду розробки ТЕО, ПКД або здійснення технагляду по СЕС.

– Інформаційну довідку про наявність працівників з відповідною кваліфікацією, які мають потрібні знання та досвід, наявність у них Сертифікату технагляду та/або Сертифікату проєктувальника.

– Інформаційну довідку про кількість працівників, які будуть долучені до виконання завдань на обʼєктах, щодо яких Учасник бере участь у тендері.

– Резюме команди Учасника.

– Опис команди Учасника.

– Документ, де Учасник опише власне бачення, як можна передавати залишки електроенергії в мережу.

– Рекомендації від попередніх замовників Учасника (за наявності).

– Інформаційну довідку про досвід співпраці з ГО “Екоклуб” (за наявності).

– Лист-гарантію з підписом уповноваженої особи Учасника та завірений печаткою щодо дотримання Учасником у діяльності норм чинного законодавства (зокрема, Закону України «Про санкції»); завантажте шаблон листа, що потрібно заповнити, за покликанням.

– Довідку про несудимість ФОП; для ЮО – довідку про відсутність кримінальних справ.

Надсилайте тільки запитувані документи.

Зверніть увагу: повідомлення з обсягом, більшим за 10 МБ, потрібно надсилати окремими частинами; кожна частина-повідомлення має містити номер тендера в темі листа.

Технічне завдання знайдете за цим покликанням.

Пропонуємо перелік лотів, що на них Учасник може подати заявку. 

Обов’язковою умовою є достатня кількість працівників, що працюватимуть над вибраними лотами:

– 2 людини на 1 лот;

– 3 людини на 2 лоти;

– 4 людини на 3 лоти; 

– 5 людей на 4 лоти;

! Учасник тендера може подаватися на виконання робіт за декількома лотами, і це буде перевагою за умови, якщо учасник надасть підтвердження достатньої кількості кваліфікованого персоналу.  У такому випадку тендерний комітет оцінюватиме організаційну та кваліфікаційну  спроможність Учасника працювати над декількома лотами..

Тендерні процедури

До участі в доборі тендерних пропозицій допускають тендерні пропозиції, які повністю відповідають умовам цього тендерного оголошення.

Тендерні пропозиції мають бути чинними та не підлягатимуть внесенню змін із боку Учасників, що їх подали, до повного завершення надання послуг.

Тендерні документи повинні бути складені українською мовою, підписані уповноваженою особою Учасника, засвідчені печаткою (за наявності) та в електронному вигляді (у форматі PDF). Учасник має їх надіслати на електронну адресу ГО «Екоклуб» competition@ecoclubrivne.org із темою листа «Тендер ___ № лоту (-ів)  та Назва учасника» до 18 год 00 хв. 20.03.2024 року. Усі тендерні пропозиції, отримані після кінцевого терміну їх подання, не розглядатимуть.

Визначення переможця тендера відбудеться завдяки розгляду та перевірці наданих пропозицій на відповідність умовам конкурсу, викладеним у тендерній документації. Перевага буде надана Учаснику, чия пропозиція відповідатиме зазначеним у тендерному оголошенні критеріям та пропонуватиме найнижчу ціну за умови потрібної кваліфікації постачальника. 

Результати тендера Організатор повідомить Учасникам електронною поштою.   

Щоб укласти договір, Переможець має надати нижчезазначені документи/інформацію протягом 2 робочих днів від дати оголошення результатів тендера. Такі документи/інформація надають в електронному вигляді. У випадку ненадання або часткового ненадання документів/інформації, ГО «Екоклуб» залишає за собою право розглянути наступного за рейтингом Учасника.

Перелік обов’язкових документів, які має надати Переможець: 

Для учасників фізичних осіб-підприємців:                                                                                      
– Витяг із реєстру платників ПДВ (у разі, якщо переможець є платник ПДВ) або інформацію в довільній формі про те, що переможець не є платник ПДВ.
Для учасників юридичних осіб:
– Сканована копія статуту Учасника (в останній редакції) або іншого установчого документа Учасника (за наявності) у форматі PDF;
– Документи, що підтверджують наявність права підписання договору (зокрема, але не обмежуючися): протокол загальних зборів учасників; наказ про призначення; довіреність або інший документ, ураховуючи вимоги статті 44 ЗУ «Про товариства з обмеженою та додатковою відповідальністю» чи статті 70 ЗУ «Про акціонерні товариства» (у форматі PDF);
– Витяг із реєстру платників ПДВ (у разі, якщо переможець є платник ПДВ) або інформацію в довільній формі про те, що переможець не є платник ПДВ.                                                          
Щоб об’єднати учасників: – Сканована копія статуту Учасника (в останній редакції) або іншого установчого документа Учасника (за наявності) у форматі PDF;
– Документи, що підтверджують наявність права підписання договору (зокрема, але не обмежуючися): протокол загальних зборів учасників; наказ про призначення; довіреність або інший документ, ураховуючи вимоги статті 44 ЗУ «Про товариства з обмеженою та додатковою відповідальністю» або статті 70 ЗУ «Про акціонерні товариства» (у форматі PDF);
– Витяг із реєстру платників ПДВ (у разі, якщо переможець є платник ПДВ) або інформацію в довільній формі про те, що переможець не є платник ПДВ.                  

Чернетку договору завантажуйте тут:

Договір на надання послуг незалежного експерта (615 downloads )

Додаткові зауваги:

Учасник цієї загальної процедури (відкритого тендера) приймає до уваги та погоджується з тим, що організатор тендера залишає за собою право вимагати від учасника тендера додаткові документи та/або інформацію, що підтверджують відповідність окремих положень документів вимогам та умовам цього тендерного оголошення.

Учасник цієї загальної процедури (відкритого тендера) приймає до уваги та погоджується з нерозголошенням та конфіденційністю наданої інформації та даних про досліджувані об’єкти, надаючи послуги незалежного експерта. Протягом терміну дії договору та після його закінчення повинна бути забезпечена конфіденційність будь-яких даних, які стосуються обʼєктів, а також конфіденційність будь-якої іншої інформації, включно з наданими документами та інформацією, отриманої завдяки обміну, яка стала відома Виконавцю під час надання послуг. Це положення також стосується випадків, коли документація та інформація не позначені як секретні або конфіденційні. Без попереднього письмового дозволу Виконавець не повинен надавати третім особам доступ до створених документів та/або результатів роботи будь-якого роду. 

 Учасник цієї загальної процедури (відкритого тендера), надсилаючи документи для участі в загальній процедурі (відкритому тендері), за цим тендерним оголошенням підтверджує розуміння та згоду з тим, що Організатор тендера може відхилити його тендерну пропозицію у випадку, якщо пропозиції інших учасників міститимуть вигідніші умови, і що організатор тендера не обмежений у прийнятті будь-якої іншої пропозиції з вигіднішими для нього умовами або відмові усім учасникам.

Учасник тендера розуміє та приймає те, що всі супутні витрати на готування пропозицій для участі в цьому тендері покладають виключно на Учасника і їх не може відшкодувати ГО «Екоклуб».

Не отримавши достатньої кількості пропозицій від Учасників, ГО «Екоклуб» залишає за собою право на продовження тендера. А також задля забезпечення достатньої кількості учасників Організатор може провести прямі перемовини з потенційними Учасниками. Повідомлення про продовження тендера буде розміщене на сайті ГО «Екоклуб». 

Учасник погоджується, що запропонована ним у тендерній пропозиції вартість робіт не буде підвищуватись впродовж тривалості дії договору.

У випадку, якщо в Організатора виявиться недостатньо коштів для фінансування цієї статті витрат (послуги незалежного експерта для контролю та забезпечення якості документації та робіт підрядників, які встановлюють сонячні електростанції (СЕС) та теплові насоси в бюджетних установах), будуть проведені прямі перемовини з Переможцем щодо кінцевої вартості послуг. 

Перелік критеріїв, що за ними будуть оцінювати учасника (максимальна кількість балів всього – 100):

  • Запропонована вартість роботи (найбільше — 40 балів. Кількість балів присвоюють обернено пропорційно до запропонованої в конкурсній пропозиції вартості, тобто найменша вартість отримує найбільшу кількість балів).
  • Наявність працівників із відповідною кваліфікацією, які мають потрібні знання та досвід (найбільше — 20 балів; Учасник їх отримує в разі, якщо хоча б один працівник має досвід роботи 5 років і більше і хоча б в одного працівника наявний сертифікат технагляду або сертифікат проєктувальника).
  • Наявність документально підтвердженого досвіду розроблення ТЕО, ПКД або проведення технагляду за СЕС (найбільше — 12 балів за наявність одночасного досвіду роботи над ТЕО, ПКД та технагляду. 8 балів за наявність досвіду роботи над ТЕО та ПКД, або роботи над ПКД та технагляду, або роботи над ТЕО та технагляду. 4 бали за наявність досвіду роботи над ТЕО чи ПКД або технагляду. Відсутність досвіду – 0 балів).
  • Керівник команди має досвід роботи, не менший за 1 рік, у сфері відновлюваної енергетики. Перевагою буде робота на підприємствах, що будують та/або експлуатують установки генерації з відновлюваних джерел енергії. Наявність досвіду монтажу, керівництво бригадою або організацією, що здійснювали монтаж установок (найбільше — 7 балів). 
  • Наявність чинних договорів на обслуговування/експлуатацію СЕС для лотів із СЕС (найбільше — 3 бали);
  • Наявність чинних договорів на обслуговування/експлуатацію теплових насосів для 4-го лоту (найбільше — 3 бали);
  • Знання основ та правил функціонування ринку електричної енергії в Україні (у тому числі, основних його сегментів), розуміння законодавчої бази та знання про органи, що чинять регуляторний вплив. Знати основи законодавства у сфері будівельної діяльності (найбільше — 5 балів);
  • Кількість лотів, що на них подається Учасник (найбільше — 7 балів):
    • 4 лоти — 7 балів;
    • 3 лоти — 5 балів;
    • 2 лоти — 3 бали;
    • 1 лот — 0 балів.
  • Рекомендації від попередніх замовників учасника ( найбільше — 3 бали за наявність двох і більше листів рекомендацій. Рекомендації від міжнародних організацій оцінюють найбільшим балом).
  • Попередній досвід співпраці з Екоклубом (інші проєкти з Екоклубом; 3 бали за позитивний досвід співпраці, 0 — негативний або відсутній досвід).

Коли надані пропозиції оцінять, то буде сформований рейтинговий список учасників тендера. Якщо під час укладання договору виявиться, що Переможець не може виконати договірні зобов’язання на умовах, визначених у тендерній документації, ГО «Екоклуб» залишає за собою право розглянути наступного за рейтингом Учасника.

Контакти для додаткової інформації: 

         Оксана Грищук, координаторка проєктів

        +38 067 363 6226

Упродовж перших 7 (семи) днів збору заявок Екоклуб відповідатиме на питання Учасників, що ставлять їх на пошту competition@ecoclubrivne.org. А також можливі консультації телефоном.

Проєкт «Відновлювані джерела енергії для стійкої України», що виконується Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH за дорученням Федерального міністерства економіки та захисту клімату (BMWK).