Запрошуємо на тендер з написання інформаційних матеріалів щодо аналізу ПДСЕР(К) – Екоклуб – природоохоронна громадська організація

Запрошуємо на тендер з написання інформаційних матеріалів щодо аналізу ПДСЕР(К)

Запрошуємо на тендер з написання інформаційних матеріалів щодо аналізу ПДСЕР(К)

ГО “Екоклуб”  оголошує тендер на надання послуг написання інформаційних матеріалів щодо попередніх результатів аналізу ПДСЕР(К). 

На основі дослідження «Амбітність планів дій сталого енергетичного розвитку та клімату українських громад»,яке було написано в рамках проекту №SG54252  “Запровадження діалогу ЦОВ та ОМС у питаннях скорочення викидів” потрібно отримати коментарі від представників ЦОВ та ОМС щодо можливостей співпраці в питаннях скорочення викидів. На основі інформаційних матеріалів також буде підготовлено статті для поширення в соціальних мережах, сайті Екоклубу та ЗМІ. 

Щоб взяти участь в тендері, будь ласка, надішліть до 8  вересня включно лист на адресу office@ecoclubrivne.org із приміткою “Тендерна пропозиція на розробку інформаційних послуг” із вкладенням: 

– Комерційної пропозиції та кошторису; 

– Списком команди виконавців та їхніми резюме, портфоліо; 

– Листом про відповідність (завантажте шаблон листа для заповнення за посиланням). 

Технічне завдання на надання послуг виготовлення інформаційних матеріалів щодо попередніх результатів аналізу ПДСЕР(К) на основі коментарів від представників ЦОВ та ОМС щодо можливостей співпраці над скороченням викидів 

Мета – підготувати інформаційні матеріали щодо попередніх результатів аналізу ПДСЕР(К). Отримати зворотній зв’язок від ОМС та центральної влади щодо попередніх результатів аналізу ПДСЕР(К) та можливостей їх співпраці з ЦОВ над скороченнями викидів. 

Інформаційні матеріали мають включати:  

– Коментарів від ОМС та ЦОВ щодо попередніх результатів вище згаданого дослідження.

– Підготовка структури статтей на основі висновків для поширення зворотного зв’язку у соціальних мережах, сайті Екоклубу та ЗМІ.

– Висновки зворотного зв’язку. 

– Зворотній зв’язок передбачає: 

– отримання коментарів/ інтерв’ю від представників ОМС та ЦОВ; 

– підготовка загальних висновків за наслідками консультацій, інтерв’ю, коментарів. 

Критерії відбору 

Відбір Надавача послуг буде здійснений на конкурсній основі. 

Рішення щодо переможця прийматиме тендерна комісія на основі оцінки пропозиції по відношенню до інших заявок/пропозицій та базуючись на принципі «ціна-якість». 

Обов’язкові умови до потенційного учасника конкурсу

– Досвід роботи у сфері енергетики та роботи на ПДСЕР(К). 

– Зареєстрований ФОП 3-ої групи із відповідними КВЕД або юридична особа. 

– Відповідність КВЕД вашої компанії/ПП тому виду діяльності, послуга по якій буде надаватися. 

Заувага:

Розрахунки за надані послуги будуть проводитися шляхом безготівкового перерахування грошових коштів на розрахунковий рахунок Виконавця після прийняття наданих послуг Замовником на підставі щомісячного підписання акту наданих послуг. 

У разі наявності питань звертайтеся за телефоном: +38 (067) 360-71-58, Андрій 

Це оголошення створене в межах Ініціативи з розвитку екологічної політики й адвокації в Україні, що здійснюється Міжнародним фондом “Відродження” за фінансової підтримки Швеції. 

Думки, висновки чи  рекомендації належать авторам цього оголошення і не обов’язково відображають погляди Уряду Швеції. Відповідальність за зміст оголошення несе винятково ГО “Екоклуб”.