Запрошуємо на тендер: встановлення комплексу сонячної електростанції «під ключ» – Екоклуб – природоохоронна громадська організація

Запрошуємо на тендер: встановлення комплексу сонячної електростанції «під ключ»

Запрошуємо на тендер: встановлення комплексу сонячної електростанції «під ключ»

Громадська організація «Екоклуб» оголошує відкритий тендер на закупівлю послуги зі встановлення комплексу сонячної електростанції «під ключ».

Початок подання конкурсних пропозицій: 8 листопада 2022 року.

Кінцевий термін: до 17:00 22 листопада 2022 року.

Очікувана потужність сонячної електростанції – на розгляд виконавця робіт.

Максимально можлива вартість проекту: 840 000,00 грн.

Місце виконання робіт: вул. Наталії Оржевської,13, м. Новоград-Волинський, Житомирська область, Україна (комунальне некомерційне підприємство «Новоград-волинське міськрайонне територіальне медичне об’єднання»).

Термін виконання робіт: до 10 лютого 2023 року.

Усі деталі тендеру тут:

Тендер: встановлення комплексу сонячної електростанції «під ключ» (2867 downloads )

Запитання щодо тендеру надсилайте на електронну адресу: sakaliyk@ecoclubrivne.org

Тендерні пропозиції повинні бути чинними та не підлягатимуть внесенню змін з боку учасників тендеру, що їх подали, до кінцевого завершення надання послуг/робіт/передачі товару.

Тендерні документи повинні бути складені українською мовою, підписані уповноваженою особою учасника та засвідчені печаткою (за наявності) та в електронному вигляді (у форматі PDF) надіслані учасником на електронну адресу ГО «Екоклуб» office@ecoclubrivne.org з темою листа «Вікритий тендер_СЕС_Назва учасника» до 17 год. 00 хв.  22.11.2022р. Всі тендерні пропозиції, отримані організатором після кінцевого терміну їх подання, розгляду не підлягатимуть.

Визначення переможця тендеру відбудеться організатором після фінансової та технічної оцінки запропонованих тендерних пропозицій згідно з істотними критеріями (умов) відбору, які зазначені у тендерному оголошенні, згідно з описаною процедурою. На відбір переможця впливає запропоновані додаткові переваги (потужність станції, додаткове обладнання, тощо) у межах наявних коштів.

Результати тендеру організатор повідомить учасникам електронною поштою протягом трьох робочих днів від часу прийняття рішення про визначення переможців.

Додаткові застереження

Учасник цієї загальної процедури (відкритого тендеру) приймає до уваги та погоджується з тим, що організатор тендеру залишає за собою право вимагати від учасника тендеру додаткові документи та/або інформацію, що підтверджують відповідність окремих положень документів вимогам та умовам цього тендерного оголошення.

Учасник цієї загальної процедури (відкритого тендеру), надсилаючи документи для участі у загальній процедурі (відкритому тендері), за цим тендерним оголошенням підтверджує своє розуміння та згоду з тим, що організатор тендеру може відхилити його тендерну пропозицію у випадку, якщо пропозиції інших учасників міститимуть більш вигідні умови, та що організатор тендеру не обмежений у прийнятті будь-якої іншої пропозиції з більш вигідними для нього умовами, або відмові усім учасникам.

Контактна особа: експерт ГО «Екоклуб», Дмитро Сакалюк, +380673634110

Реалізація проекту відбувається в рамках Договору про благодійну діяльність між Благодійна організація міжнародний благодійний фонд “Українська біржа благодійності” та ГО «Екоклуб»  з метою реалізації проєкту «Sustainability4Ukraine: ГО «Екоклуб»  та у рамках проекту “Закриття циклу: справедливий енергетичний перехід, розроблений містами та регіонами” (фінансується коштом Європейського Союзу).