ГО “Екоклуб” готує громадські рекомендації місцевій владі, як адаптувати Рівненську громаду до зміни клімату. Упродовж року ми збирали дані про енерго- та водоспоживання жителями громади, кількість та якість зелених насаджень, поводження з відходами та інше. Минулого літа провели опитування, як понад 150 рівнян та квасилівчан відчувають на своєму здоров’ї та побуті прояви кліматичної кризи.
Сьогодні ж у підготовці до презентації нашої роботи хочемо поцікавитися: яким ви бачите місто, розвиток та безпеку його довкілля у 2050 році? Найцікавіші відповіді будуть передані та опубліковані разом із рекомендаціями владі міста. Просимо зосередитися саме на довкіллєвій сфері.
Лишити Вашу відповідь можна тут
Напрацювання рекомендацій та це опитування проходить у межах Ініціативи з розвитку екологічної політики й адвокації в Україні, що здійснюється Міжнародним фондом “Відродження” за фінансової підтримки Швеції. Думки, висновки чи рекомендації належать авторам цієї роботи і не обов’язково відображають погляди Уряду Швеції. Відповідальність за зміст та аналіз анкети несе винятково ГО “Екоклуб”.
*Як ілюстрацію ми використали візуалізацію проекту ініціативи з озеленення Рівного “Сад історій”. Авторка – Марія Голюк. Найближчим часом активіст(к)и планують реалізувати перевтілення відомого рівнянам простору, а саме: розширити лунки біля висаджених ними раніше дерев-платанів; створити багаторічні клумби; встановити антипаркувальні стовпці, або машини не паркувалися між деревами; уздовж вулиці додати смугу з озеленення.