Онлайн-конференція “Посилення залучення громадянського суспільства до зеленої реконструкції України” – Екоклуб – природоохоронна громадська організація

Онлайн-конференція “Посилення залучення громадянського суспільства до зеленої реконструкції України”

Онлайн-конференція “Посилення залучення громадянського суспільства до зеленої реконструкції України”

Громадянське суспільство повинно відігравати ключову роль під час відбудови України. Саме цього вже вимагають 159 європейських та українських організацій громадянського суспільства. Це не лише зробить відбудову якісною та ефективною, а й допоможе забезпечити сталий розвиток суспільства. У липні цього року на конференції у швейцарському Лугано уряд України представив Національний план відновлення України. Позиція ГО “Екоклуб” – роль громадськості у післявоєнній відбудові повинна бути більш передбачена у Нацплані відновлення.

Як місцеві ініціативи можуть бути більш залученими до процесу реконструкції?

Які шляхи для цього вже існують в Україні?

На онлайн-конференції буде представлено європейський та український досвід структурних змін та соціально-екологічної трансформації. Обговорять виклики формування процесу сталого розвитку. Своїм досвідом у цій сфері поділяться представники/-ці природоохоронних громадських організацій, науковці, німецькі політики/-ні та представники/-ці Федеративної Республіки Німеччини.

Мета конференції – налагодити діалог між політиками та громадянським суспільством, визначити необхідні кроки для зеленої реконструкції під час та після перемоги України у російській повномасштабній війні.

Коли? 9 грудня об 11:00-15:00 (німецький час – 10:00-14:00).
Де? Онлайн-платформа Zoom.
Мови конференції: українська та англійська.
Дедлайн реєстрації: 5 грудня.

Посилання на приєднання до конференції організатори надішлють за день до події.

Реєструйтеся на конференцію за цим посиланням.

Подія відбувається у рамках проєкту «Формування структурних змін у вугільних регіонах України» , що реалізується у співпраці із Austausch e.V. та за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Федеративної Республіки Німеччини.
Зміст цієї публікації є виключною відповідальністю ГО “Екоклуб” і не обов’язково відображає думку Європейського Союзу чи фонду  Austausch e.V.