Екоклуб знову судитиметься з Департаментом екології та природних ресурсів Рівненської ОДА – Екоклуб – природоохоронна громадська організація

Екоклуб знову судитиметься з Департаментом екології та природних ресурсів Рівненської ОДА

Екоклуб знову судитиметься з Департаментом екології та природних ресурсів Рівненської ОДА

Екоклуб знову оскаржуватиме позитивний висновок з оцінки впливу на довкілля щодо планової діяльності заводу “Кроноспан”, що видав Департамент, уможлививши будівництво підприємства. Відповідне рішення ухвалив Верховний Суд України та повернув справу до місцевого суду.

Нагадаємо, що ми звернулися до Верховного Суду, щоб відстояти право оскаржувати висновок з ОВД:
Ця справа тягнеться ще з минулого серпня, коли нас не допустили до судочинства при спробі оскаржити позитивний висновок щодо Кроноспану.  Ми вважаємо незаконним те, що наш позов на Департамент екології та природних ресурсів РОДА не допустили до розгляду у суді першої інстанції і зараз очікуємо на справедливе рішення суду,говорить виконавчий директор Екоклубу Андрій Мартинюк.

 Оцінка впливу на довкілля – важлива процедура перед початком проектів, що можуть загрожувати довкіллю, яка покликана оцінювати, чи не буде перевищено безпечних показників або зруйновано екосистеми, чи не загрожуватиме здоров’ю людей планова діяльність. Повноцінна та справедлива процедура з ОВД дає можливість місцевим жителям вплинути на прийняття рішень щодо будівництв підприємств, що можуть потенційно загрожувати стану довкілля. 

Сподіваємося, що на цей раз рівненський суд розглядатиме справу по суті, зокрема те, що, незважаючи на очікуване перевищення безпечних концентрацій забруднювальних речовин, підприємство отримало позитивний висновок на будівництво.