Вебінар “Опалення від сонця: виклики та можливості для центрального теплопостачання” – Екоклуб – природоохоронна громадська організація

Вебінар “Опалення від сонця: виклики та можливості для центрального теплопостачання”

Вебінар “Опалення від сонця: виклики та можливості для центрального теплопостачання”

Центральне теплопостачання – один із інструментів для громад на шляху до енергетичної незалежності. Проте обмеженість енергетичних ресурсів внаслідок російської війни та застарілі системи теплопостачань сповільнюють його розвиток. Як наслідок, люди не отримують якісних послуг та переходять на використання індивідуального опалення. Натомість громади позбавляють себе енергетичної безпеки та фінансових надходжень до місцевого бюджету. 

Одні з можливих шляхів розвитку – використання теплових насосів та сонячних електростанцій у системах центрального опалення. Відновлювані джерела енергії дозволять забезпечити теплопостачанням густонаселені громади, особливо під час найскладнішого опалювального сезону. 

Які технічні особливості використання теплової енергії для опалення (передусім у центральному теплопостачанні)? 

Які економічні аспекти та обмеження у використанні сонячної енергії у центральному теплопостачанні? 

Про це та інше поговоримо на вебінарі «Опалення від сонця: виклики та можливості для центрального теплопостачання» 20 грудня о 10:30

Для кого? Працівників органів місцевого самоврядування, громадських активістів, працівників комунальних установ. 

Де? Онлайн-платформа “Zoom”. 

Спікери заходу: 

– Гуннар Бойе Олесен, координатор “International Network for Sustainable Energy”.

– Костянтин Криницький, керівник відділу енергетики ГО “Екодія”.

– Тонні Брінк, представник “Nordic Folkecenter for Renewable Energy”. 

Реєстрація: https://forms.office.com/e/pvrm0vfPUU

Публікація підготовлена за фінансової підтримки Європейського Союзу та в рамках проекту «Green Agents» за фінансової підтримки Фонду нової демократії Данії. Її зміст є виключною відповідальністю ГО “Екоклуб” і не обов’язково відображає позицію Європейського Союзу Фонду нової демократії Данії .