Запрошуємо до участі у програмі “Партнерство для сталого відновлення України” – Екоклуб – природоохоронна громадська організація

Запрошуємо до участі у програмі “Партнерство для сталого відновлення України”

Запрошуємо до участі у програмі “Партнерство для сталого відновлення України”

Найбільший чеський екологічний фонд Nadace Partnerství шукає учасників(-ць) для пілотного етапу проєкту «Партнерство для сталого відновлення України».

Його мета – розширити потенціал місцевих українських лідерів. Відібрані учасники проєкту візьмуть участь у п’ятиденному стажуванні у липні цього року (у Центральній Європі, переважно у Чеській Республіці).

Теми програми:

– ВДЕ та енергетична незалежність;

стале відновлення будівель та інфраструктури;

адаптації до зміни клімату;

очищення питної води та стічних вод;

– утилізації відходів.

На учасників(-ць) чекають:

– екскурсії та візити у населені пункти Європи, де розвивають відновлювані джерела енергії (ВДЕ);

– лекції та обмін досвідом;

– знайомство із спеціальними проєктами, технологіями, інституціями, ключовими фігурами та правовими умовами надійних рішень для сталого розвитку України у різних сферах.

Для кого: активних громадян, зацікавлених у сталому розвитку; представників органів місцевого самоврядування; представників НДО або малого та середнього бізнесу; журналістів, зацікавлених у висвітленні рішень, спрямованих на стале відновлення.

Термін стажування: 23.07.2023 – 28.07. 2023.

Кінцевий термін заповнення заявки: 18.06.2023.

Заповнити заявку: https://cutt.ly/ewqEAs0e

Зверніть увагу: відбиратимуть учасників із досвідом реалізації або створення проєктів:

– зі сталого відновлення України,

енергетичної незалежності,

– сталої реконструкції будівель та інфраструктури;

– адаптації до зміни клімату;

– очищення питної води та стічних вод;

– утилізації відходів.

Також індивідуально розглянуть заявки від учасників(-ць) із сильною мотивацією, які лише планують створення проєктів та заявки від лідерів з інших регіонів.

Проєкт реалізується Nadací Partnerství (Чеським фондом екологічного партнерства) в кооперації з українськими партнерами ГО “Екосфера” та ГО “Екоклуб”.

Ця стаття створена в межах Ініціативи з розвитку екологічної політики й адвокації в Україні, що здійснюється Міжнародним фондом “Відродження” за фінансової підтримки Швеції.

Думки, висновки чи рекомендації належать авторам цього оголошення і не обов’язково відображають погляди Уряду Швеції. Відповідальність за зміст оголошення несе винятково ГО “Екоклуб”.