Проїзд в метро повинен коштувати 10 гривень! – Екоклуб – природоохоронна громадська організація

Проїзд в метро повинен коштувати 10 гривень!

Активісти ВАРТО! глибоко обурені намірами київської влади та її політичних противників підвищити проїзд лишень до 1 гривні ( 80 копійок ) або законсервувати його на поточному рівні 50-ти копійок. Згідно підрахунків експертів ВАРТО! і соціологічних опитувань киян, мешканці столиці вимагають повної кінцевої самоокупності метрополітену і київської влади. Проїзд в метро повинен коштувати 10(десять) гривень за 1(одну) поїздку!

Навіщо київській владі потрібні ці кошти?

 • щоб нарешті звільнити метро від бомжів, жебраків, продавців газет, чорнобильців, пенсіонерів, народних депутатів та інших пільговиків. На збереження пільг заслуговують тільки Президент, працівники СБУ та студенти, які отримають 50%-ву знижку після відроблення трудової практики на будівництвах нових підземних торгових центрів.
 • щоб окупити виробництво багаторазових проїзних з тротуарної плитки, розроблених майстрами з КМДА.
 • щоб поставити на озброєння міліції вогнемети та створити мобільні бригади правоохоронців – для прочісування тунелів метро з метою виявлення гігантських пацюків, діггерів, “зайців”, терористів та інших порушників громадського порядку.
 • щоб підняти зарплату контролерам до рівня братів Кличків. І запросити останніх працювати контролерами.
 • щоб зняти всі лінії трамваїв, пустивши замість них екологічно чисті монорельсові маршрутки.
 • щоб окультурити Труханів острів, заасфальтуваваши його.
 • щоб побудувати 5 нових ліній “Глобусу” на Лівому Березі і перейменувати Ленінградську площу у Майдан Незалежності-2, відповідно її реконструювавши.
 • І щоб врешті після цього всього політичні вороги Сан Санича вдавилися футбольним м’ячем.
 • Дайош 10 гривень за жетон!!!

  До такого підвищення цін нас підштовхує і досвід цивілізованих країн, де метро вже давно є основним джерелом надходжень у муніципальний бюджет (Лондон – 1,2-5 фунтів, Нью-Йорк – 3-8 доларів). Нас не повинно хвилювати те, що середні зарплати там у десятки разів вищі. Нас не повинно хвилювати те, що такі ціни зазвичай мають хоча б якесь економічне обгрунтування. Нас не повинно хвилювати те, що обрана нами влада підвищує ціни без нашого дозволу.