Можливості для громад: встановлення сонячних електростанцій для лікарень та водоканалів – Екоклуб – природоохоронна громадська організація

Можливості для громад: встановлення сонячних електростанцій для лікарень та водоканалів

Можливості для громад: встановлення сонячних електростанцій для лікарень та водоканалів

Екоклуб шукає громади, які зацікавлені встановлювати сонячні електростанції для об’єктів критичної інфраструктури.

Для співпраці запрошуємо заповнити цю анкету. За її результатами зберемо контакти громад, які готові встановити СЕС для водоканалів та лікарень. Також наші експерти розроблять техніко-економічні обґрунтування для вибраних об’єктів – документи, які містять інформацію щодо технічної та економічної доцільності реалізації проєктів.


Зверніть увагу: зараз Екоклуб шукає компанії, які встановлять сонячні електростанції для водоканалів та/або лікарень в українських громадах. Заповнюйте анкету для співпраці за цим посиланням.

Види робіт (можна виконувати порізно або ж комплексно):

– підготовка попереднього та техніко-економічного обґрунтування,

– розроблення проєктно-кошторисної документації,

встановлення СЕС тощо.

Заявки розглядатимемо за мірою їхнього надходження. Підрядників відбиратимемо на конкурсній основі. Оплата послуг здійснюватиметься відповідно до ринкових цін.

Минулоріч разом із закордонними партнерами Екоклуб започаткував проєкт Solar Aid For Ukraine. Його мета – встановити для об’єктів критичної інфраструктури СЕС. Станом на 1 травня ми залучили співфінансування та надали технічну підтримку для 10 проєктів – у Сумах, Житомирі, Звягелі, Бродах, Кременчуці, Рівному, Дубно та Ніжині.