Підтримай Україну у війні – Екоклуб – природоохоронна громадська організація

Підтримай Україну у війні

[URIS id=13468]

Що ми робимо і для чого?

За час повномасштабної агресії російська армія зруйнувала або захопила понад 400 навчальних закладів, щонайменше 36 закладів охорони здоров’я, 1600 житлових будинків, понад 15 тисяч кілометрів автомобільних доріг. Як наслідок, десятки українських громад залишилися відірваними від інших областей країни: без їжі, ліків, води та електропостачання.

Доки довкіллєві та енергетичні проекти Екоклубу частково призупинені, ми волонтеримо на підтримку українських громад, які страждають від війни, медиків та волонтерів. Адже ми маємо такий цінний ресурс як мережа з тисячі контактів українських громад та партнерів закордоном.

Ще місяць тому ми спільно готували енергетичні та кліматичні плани цих громад, шукали можливості для розвитку їхньої енергонезалежності, а сьогодні шукаємо для них речі першої необхідності – продукти, дитяче харчування, генератори для роботи лікарень, ліки та обладнання для евакуації поранених.

Підтримати

Підтримати українців можна кількома способами: через сервіси LiqPay, PayPal, надіслати кошти на рахунок Екоклубу.

Наголошуємо:

– Якщо ви хочете пожертвувати кошти анонімно, використайте сервіс LiqPay. Будьте уважні: іноді іноземні банки блокують платежі без повідомлення, що платіж невдалий. Прохання: якщо користуєтеся LiqPay, перевіряйте, чи не повернули вам кошти та за потреби використовуйте інші способи оплати;

– Якщо хочете бути у нашому списку контактів (електронних адрес), ви можете використати PayPal. Вказані реквізити належать виконавчому директору Екоклубу Андрію Мартинюку. Ми додали акаунт виконавчого директора, оскільки сервіс PayPal не доступний для громадських організацій в Україні.

Щоб ознайомитися із результатами нашого волонтерства, перейдіть за цим посиланням.

Яким чином допомагають ваші пожертви?

Ми купуємо та розповсюджуємо зазначені нижче товари за запитом громадян, які перебувають у постраждалих районах, а також для внутрішньо переміщених осіб у Рівненській області:

– *Терміново потрібні: турнікети (CAT) — ці турнікети коштують 30 доларів кожен і можуть врятувати життя, повністю блокуючи приплив крові до кінцівки у разі травматичної рани зі значним крововиливом. Якщо ви хочете дізнатися більше про це та надіслати пожертви, будь ласка, натисніть на це посилання;
– Медицина: кровоспинні засоби, індивідуальні аптечки, турнікети, пульсоксиметри;
– Військові боєприпаси: бронежилети, балаклави, шоломи, тактичні рукавиці тощо;
– Обладнання: тепловізори, павербанки, електрогенератори, квадрокоптери, портативні радіостанції, ліхтарі, електроплити тощо;
– Харчування: м’ясні та рибні консерви, вода питна, дитяче харчування (суміші, каші, дитячі пюре), вода питна, корм для тварин;
– Дитячі, жіночі та чоловічі засоби гігієни.

Що робитиме Екоклуб опісля війни, якщо залишаться гроші?

Опісля перемоги Екоклуб продовжуватиме працювати з українськими громадами, щоб допомагати їм переходити на 100% ВДЕ, включно з використанням місцевих ресурсів.

Ми:

– розроблятимемо плани дій для українських громад, що вестимуть до справедливого енергетичного переходу;

– допомагатимемо створювати енергетичні кооперативи за участю жителів та місцевого управління;

– розвиватимемо центральне опалення, використовуючи місцеві відновлювані ресурси.

Екоклуб також подбає про те, щоб національна влада створила умови для розвитку всього вищезазначеного.