Запрошуємо на вебінар “Як реформувати центральне теплопостачання: нові підходи та досвід громад” – Екоклуб – природоохоронна громадська організація

Запрошуємо на вебінар “Як реформувати центральне теплопостачання: нові підходи та досвід громад”

Запрошуємо на вебінар “Як реформувати центральне теплопостачання: нові підходи та досвід громад”

Системи центрального теплопостачання в Україні були спроєктовані та побудовані ще за старими стандартами. Через це користувачі не отримують якісних послуг, а громади шукають можливостей для дотацій. Водночас збереження центрального опалення допоможе їм зменшити витрати на енергоносії, створити робочі місця та відмовитися від викопних видів палива. Тому муніципалітети шукають можливостей для інвестицій, щоб покращити стан мереж та обладнання.

Які підходи до реформування систем центрального теплопостачання? Як це зробити і де шукати кошти?

Про це поговоримо на події 17 жовтня о 15.00.

Також презентуємо посібник для комунальних теплопостачальних підприємств. Він містить техніко-економічні розрахунки та нові моделі послуг, які можуть надавати комунальні підприємства споживачам.

Реєстрація: https://forms.office.com/e/KeuFdJAuPF

Для кого? Представників органів місцевого самоврядування, працівників теплокомуненерго та усіх зацікавлених.

Де? Платформа Microsoft Teams.

Спікери:

– Михайло Лук’яник, координатор проєктів ГО «Екоклуб».
– Вадим Литвин, голова правління ГО «Асоціація енергоаудиторів України».
– Юрій Савич, начальник відділу підтримки громадських ініціатив та енергоефективності Звягельської міської ради.
– Роман Бондарук, депутат Луцької міської ради.

Захід проводиться в рамках проекту “Впровадження низьковуглецевих підходів до опалення серед українських муніципалітетів та підготовка українського суспільства до скорочення поставок енергоресурсів” за підтримки Європейської кліматичної фундації та проекту “Закриття циклу: справедливий енергетичний перехід, розроблений містами та регіонами” за підтримки Європейської комісії. Зміст публікації є виключною відповідальністю ГО “Екоклуб” і не обов’язково відображає позицію Європейського Союзу.