#власноруч з Екоклубом: геометричні хімелі – Екоклуб – природоохоронна громадська організація

#власноруч з Екоклубом: геометричні хімелі

Хей-хей, друзі, сьогоднішнього дня стартує наша нова рубрика #власноруч. Відтепер щотижня чекайте від Екоклубу нові ідеї, як перетворити непотрібні речі у прекрасні, корисні і, найголовніше, стати на +1  екологічнішим.

Для всіх, хто бажає зробити своє робоче місце, кімнату, дім  оригінальнішим, пропонуємо зробити геометричну  підставку для вазонів.  Геометричні скульптури хімелі (himmeli) є традиційними фінськими новорічними прикрасами,  сьогодні широко використовуються як декор.

geometric2 и

Отож, які матеріали нам потрібні:

  • Соломинка для коктейлів;
  • Мідний або флористичний дріт;
  • Балончикова, акрилова фарба;
  • Ножиці;
  • Кусачки для дроту;
  • Лінійка і маркер (для більш складної фігури)
  • Вазончики J

Зібрали всі матеріали, можна братися до роботи. Кількість соломинок і їхня довжина може бути різною, в залежності від того, яку фігуру ви бажаєте отримати. Для початку краще зробити трикутник  ця геометрична фігура проста у виконанні та не потребує додаткових замірів.
Нам потрібно 6 соломинок однакової довжини. Через три соломинки протягніть дріт, утворюючи трикутник.

Step1 Step2

Закріплення краще робити після того, як буде протянуто дріт через всі 3 соломинки. Якщо ви закінчили, можете прикріпити додатковий шматочок, закрутивши та переплівши з залишковим дротом.

Step3 Step15

Тепер у вас є основа! Для продовження цієї скульптури необхідно прикріпити дріт до основи і наниза ти за тією ж аналогією дві інші соломинки. Вуаля,  наша скульптура готова, за бажанням її можна пофарбувати у приємний для вас колір. Це додасть естетичності вашому виробу.
4665125e4e38cca3f360f81e1c6390a6

Ось такі прекрасні геометричні фігури можна зробити зі звичайних коктейльних  соломинок geometricplanters9_edited-1-1024x682

Як зробити більш складні фігури?

Статті за цією темою:

Виготовлення пелет для опалення власноруч

Будівництво з саману

Зелений дах


Авторка – Марина Галушко, асистентка  проектів ГО “Екоклуб”
Ел.пошта: maryna@ecoclubrivne.org